Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 13-18 grudnia, 27 grudnia uprawiałam seks bez zabezpieczenia. Sytuacja wyglądała tak, że chłopak wszedł we mnie dosłownie na 3 pchnięcia i wyszedł, nie było nawet później żadnego wytrysku, ale nie wyszedł z powodu wytrysku tylko po prostu. w styczniu miesiączkę powinnam dostać dwa tygodnie temu, tj. 13 stycznia, dziś (27.201.2020) nadal miesiączki nie mam. Wczoraj zrobiłam test ciążowy zakupiony w drogerii i wyszedł pozytywny. od dwóch-trzech tygodni boli mnie brzuch, doskwierają mi kłucia w podbrzuszu, czuję się jakby bolał mnie brzuch z głodu mimo że jem normalnie, ale bardzo szybko się zapycham(ostatnio zmieniłam dietę i jem mniej niż kiedyś), delikatnie schudłam. Mam problemy z tarczycą, mianowicie Hasimoto i wykryty guzek na tarczycy(kolejną biopsję będę miała za 2-3 miesiące). w ostatnim czasie miałam dużo stresów dlatego myślałam, że z tego powodu nie mam miesiączki. Dziś chce zrobić kolejne dwa testy, ale strasznie się boję. Co w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...