Skocz do zawartości
Forum

Wstydzę się swojej nagośći, to dla mnie koszmar.


Gość Nikola1995

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nikola1995

Od kilku lat mieszkam w Danii.

Pracę mam świetną, jak dla mnie. Prawie nie znam Duńskiego zato dobrze posługuje się Angielskim. Pracuję jako sprzątaczka, a ostatnio rzucilil mnie na recepcję. 

W miejscu pracy mogę korzystać z siłowni i sauny, za darmo. 

Ale sauna mnie przeraża (za wejście do sauny w stroju kąpielowym grozi wyrzuceniem z pracy). 

Tylko na golasa. Sama sauna jest spoko bo jest dużo pary. 

Ale miejsce do schladzania jest w morzu, gdzie trzeba biegnąc kilka minut, na dodatek to jest plaża publiczna. 

Mnie to rozwala od kiedy pracuje w recepcji, bo większość klientów widziało mnie na golasa. 

Nie jestem jakaś super beautiful girl. 

PO południu dzisiaj kapalam się nago w morzu.. Większość to były kobiety. 

Mnie to obrzdza, bo były z dziećmi. 

Muszę zrezygnować z pracy, bo nie chce się pokazywać na golasa. 

Koleżanka z pracy powiedziała mi że to normalne w Danii i że nagość jest czymś normalnyn. 

Ale nie dla mnie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

A dlaczego musisz się od razu zwalniać z pracy? Czy korzystanie z sauny to obowiązek? Przecież napisałaś, że możesz korzystać z sauny, a nie musisz. Po prostu nie korzystaj i tyle... ale pracuj dalej. Masz siłownię więc korzystaj z niej.

A nie możesz wejść do sauny nago, ale okryta ręcznikiem? Przecież tak to często wygląda, że jest się nago, okrytym jedynie skąpym ręcznikiem, którego nie ściągają całkowicie, tylko rozchylają... a wychodząc zawijają z powrotem. To samo z kąpielą w morzu. Nie można przejść tego kawałka owiniętym ręcznikiem, a zdjąć go tylko na moment schłodzenia i założyć z powrotem?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość Nikola1995
46 minut temu, Javiolla napisał:

A dlaczego musisz się od razu zwalniać z pracy? Czy korzystanie z sauny to obowiązek? Przecież napisałaś, że możesz korzystać z sauny, a nie musisz. Po prostu nie korzystaj i tyle... ale pracuj dalej. Masz siłownię więc korzystaj z niej.

A nie możesz wejść do sauny nago, ale okryta ręcznikiem? Przecież tak to często wygląda, że jest się nago, okrytym jedynie skąpym ręcznikiem, którego nie ściągają całkowicie, tylko rozchylają... a wychodząc zawijają z powrotem. To samo z kąpielą w morzu. Nie można przejść tego kawałka owiniętym ręcznikiem, a zdjąć go tylko na moment schłodzenia i założyć z powrotem?

Nie mogę.być w rczniku kiedy się zchladzam.w mozu. 

Muszę być nago a to mnie krępuje. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Nikola1995
51 minut temu, Javiolla napisał:

A dlaczego musisz się od razu zwalniać z pracy? Czy korzystanie z sauny to obowiązek? Przecież napisałaś, że możesz korzystać z sauny, a nie musisz. Po prostu nie korzystaj i tyle... ale pracuj dalej. Masz siłownię więc korzystaj z niej.

A nie możesz wejść do sauny nago, ale okryta ręcznikiem? Przecież tak to często wygląda, że jest się nago, okrytym jedynie skąpym ręcznikiem, którego nie ściągają całkowicie, tylko rozchylają... a wychodząc zawijają z powrotem. To samo z kąpielą w morzu. Nie można przejść tego kawałka owiniętym ręcznikiem, a zdjąć go tylko na moment schłodzenia i założyć z powrotem?

Nie mogę.być w rczniku kiedy się zchladzam.w mozu. 

Muszę być nago a to mnie krępuje. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ten wpis tez wyglada na fejk. Naciagane robienie widel z igly, aby rozkrecic dykusje na kontrowersyjny temat, odswiezenia i dla niepoznaki zdawkowe, pospieszne odpowiedzi, czyli sztuczne robienie contentu. Skad ja to znam... Odgapili, czy to ja w przeszlosci nakierowalem portal na ten pomysl? Chyba dla rozrywki zaczne jak na Interii demaskowac ludzkie boty. ?

Odnośnik do komentarza

Bardzo możliwe że to wymyślone. Nawet jeśli to prawda to nie rozumiem po co miałabyś korzystać z sauny skoro się wstydzisz..

Ja gdybym się wstydziła to bym życiu dobrowolnie tam nie poszła i już. Pracę masz nie w saunie tylko na recepcji na której nago nie jesteś. Tu nie ma problemu więc pracuj a z sauną daj spokój.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...