Skocz do zawartości
Forum

Brak uzależnienia, a uzależnienie


Gość Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

Mam taki problem prowadziłem samochód pod wpływem 0.29 po 10 min 0.19. Rok zawieszenia prawa jazdy, brak kary z Kodeksu Karnego ze względu na czystą kartotekę. Byłem na badaniach lekarskich oraz psychologicznych. Lekarskie przeszedłem bez zarzutów, badania psychologiczne na urządzeniach także. Pani psycholog zrobiła mi test  po którym powiedziała ,że jest 0 ptk prawdopodobnie to był test MAST. Myślałem ,że będzie wszystko ok, ale pani psycholog stwierdziła ,że za paragraf nie da mi pozytywnego orzeczenia. Więc odwołałem się i poszedłem prywatnie na rozmowę z psychologiem od uzależnień. Rozmowa bardzo miła, same konkrety. Pan psycholog zadał mi kilkadziesiąt pytań, pytał o całe zajście, o moje życie w rodzinie i towarzyskie. Stwierdził ,że nie posiadam symptomów uzależnienia alkoholowego ,ale opinii nie może mi wystawić. ,ponieważ nie jest do tego upoważniony. Wystawił mi jedynie ,że odbyła się rozmowa terapeutyczna. Dlatego pytanie od kogo mogę uzyskać takie orzeczenie lub opinie, ponieważ czekam na badania odwoławcze.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...