Skocz do zawartości
Forum

Czy wszystko ze mną w porządku?


Gość princesssad

Rekomendowane odpowiedzi

Gość princesssad

Witam. Mam 16 lat i chodzę do liceum. Mój problem polega na tym, że nie mam grupki znajomych ani nawet jednego zaufanego przyjaciela... nie wspominając już o chłopaku. Wszystkie osoby w moim wieku mają z kim wyjść na miasto, imprezę czy nawet posiedzieć razem w swoim gronie. Może i mam kilku znajomych, z którymi mogę pogadać w szkole ale nic poza tym. Nikt nigdy nie wychodzi z inicjatywą jakiegokolwiek spotkania co skutkuje tym, że siedzę cały dzień w domu i poza domownikami nie mam do kogo się odezwać. Sama myśl o tym dobija mnie i często przez to mam zły humor. Mogę być pewna, że gdybym zniknęła z tego świata nikogo zbytnio by to nie przejęło. Najbardziej boję się tego, że nawet kiedy spróbuję kogoś poznać to ta osoba zażartuje sobie ze mnie i wyjdzie tak jak zawsze, że zostanę sama. Czy ze mną jest coś nie w porządku? Musiałam w końcu gdzieś o tym napisać bo nie mam co liczyć na normalną rozmowę.

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.01.2020 o 21:02, Gość princesssad napisał:

Czy ze mną jest coś nie w porządku?

Może jedynie to, ze masz niską samoocenę i niezbyt dobrze znasz swoją wartość.

Młodzi i dzieci mają tendencję do pisania, że wszyscy coś tam... otóż nie wszyscy! Czy w Twojej szkole 100% ma dokąd wyjść i mają chłopaków/dziewczyny i szerokie grono znajomych? Wcale nie! Ty widzisz tylko to co chcesz zobaczyć, a ja gdybym tam była w Toba to na 100% wskazałabym wielu takich osób jak Ty. Tak więc albo obracasz się w środowisku gdzie priorytetem jest impreza i posiadanie chłopaka, albo masz klapki na oczach i widzisz tylko to co chcesz zobaczyć albo jedno i drugie.

Domyślam się z Twojej wypowiedzi, że w rodzinie też nie masz z kim pogadać?

A czym się interesujesz? Masz jakaś pasję?

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...