Skocz do zawartości
Forum

Zmiana tabletek na inne z powodu spadku Libido


Gość mt17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam za sobą 4 opakowanie tabletek antykoncepcyjnych (pierwsze w życiu), oczywiście po badaniu krwi itd.
Do ok. 3 opakowania było ok, problem mały zaczął się na 4tym i do teraz, otóż poczułam spadek libido czyli brak chęci do sexu, nie czuje się podniecona gdy partner mnie dotyka itd, ani nie mam żadnych innych chęci do zabaw.

Za tydzień dopiero idę do swojego ginekologa, teraz mam proste pytanie. Po prostu należy iść i powiedzieć o tym problemie, a on z góry przepiszę inne tabletki z inną dawką hormonów, czy skieruje mnie jednak na badania hormonów itp ?
Dlaczego pytam ? Ponieważ nie widzi mi się płacenia 2x 160 zł za swojego ginekologa tylko po to aby raz mi napisał na karteczce skierowanie na badanie... Jeśli jest coś co mogę sama wykonać, lub dostać od rodzinnego to zrobię to zanim się pojawię u ginekologa, dlatego proszę o radę.

Odnośnik do komentarza

No jak ja miałam taki problem to niestety ale poszłam do ginekologa, dokładniej do dr Judyckiej do Szpitala Mazovia i ona zaleciła mi taką anty, która po prostu świetnie koreluje z moim organizmem i nie czuję się po niej źle i libido mam normalne. Dodatkowo chciałam dodać, ze poprzedni lekarze na zmiane antykoncepcji odpowiadali mi, ze "tak przeciez się dzieje" i od razu zmienilam ginekologa. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...