Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość To tylko ja

Nerwica lękowa, nerwica głowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość To tylko ja

Hej, mam pytanie czy ktoś z was miał moze nerwicę lekowa objawiajacą sie ciągłym niepokojem, jak i zwrotami głowy? Mam pytanie. Lekarz mi zapisał na początek 4 dni Seronil 10mg, a pozniej fluoxetin 20mg. Niestety przeczytalam w ulotce skutki uboczne i panikuje przed zebraniem tych tabletek. Czy to są silne tabletki?Doczytałam, że można chcieć popełnić po nich samobójstwo. Nigdy nie chciałam się zabić, ani nie mam tego w planach ale czy można po takich dawkach tak zmienić swój świątopoglad? HELP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strach ma wielkie oczy. Rzeczywiście ulotki leków mogą ciężko wystraszyc i zniechęcić do ich brania ale wiedz, że leki mają głównie pomagać ,a nie szkodzić.  Ludzie je biorą i ty tez bierz, bo skutki uboczne ,jesli w ogóle wystąpią ,to są przejściowe i mijają.  Przy twoich dawkach raczej ich nie będzie, a jesli cos, to zgłoś lekarzowi. Muiszsz zdecydować ,czy bardziej boisz się choroby, czy leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dora

idź do lekarza tu nikt Ci nie pomoże, do tego potrzebna jest wiedza medyczna, a nie wróżenie z fusów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Gość Dora napisał:

idź do lekarza tu nikt Ci nie pomoże, do tego potrzebna jest wiedza medyczna, a nie wróżenie z fusów. 

Była u lekarza i ma zapisane leki .A my tutaj nie wrozymy z fusów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...