Skocz do zawartości
Forum

Czy to chore nerki?


Gość Anymous

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwna wysypke jakby mnie komar pogryzl. Troche na przedramionach, szyja, a najwiecej na stopach. Strasznie swedzi na stopach (spuchly) wiec rozdrapalam do krwi. To swedzenie nasila sie tylko w nocy płacze przed chwila poczulam tez lekkie uklucia w prawej stronie krzyza. 2 dni wczesniej strasznie bolal mnie pecherz i bolalo mnie podbrzusze niesamowicie jakby to byly igly w srodku ( przy poruszaniu sie). Przy oddawaniu moczu strasznie bolalo. Dzis rano obudzilam sie z okresem. Chociaz kolor krwi mnie przerazil ( kolor jak przy skaleczeniu skory). Mam nadzieje ze tylko okres a nie krwawienie z narzadow lub cos gorszego

Odnośnik do komentarza

moze tak być, ze ci nerki nie pracują,moze to coś poważniejszego ? Lepiej się zapisz do dobrego lekarza... Ja własnie byłam u lekarza, problem był taki, że miałam guza na nerce, usuwano mi go przy pomocy robota da vinci, guz był niezłosliwy, wszystko się udało... ale tak jak mowie, nigdy nie wiadomo, co by było gdybym problem zbagatelizowała. Dlatego lepiej lec do lekarza 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...