Skocz do zawartości
Forum

Bolące piersi czy coś gorszego?


Gość Missia

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego że mam duże piersi i nie wiem już czy te bóle są od piersi czy od płuc czy od czegoś innego. Bardziej boli po prawej stronie przy mostku i pod piersią ogólnie czuję jakby były ociężale te piersi. Przy kaszleniu czuje lekki ból. Również bolą mnie plecy i nie wiem czy to PRZEZ te ciężkie piersi czy to coś groźnego np. Z płucami.. Przy oddychaniu czuję dyskomfort... Bolą obie lewa nieco mniej a prawa strona o wiele mocniej... Miał ktoś podobnie... 

Odnośnik do komentarza

profilaktyka to podstawa niezależnie od wieku i wielkości piersi, jaj mam 40 lat od kilku badam się w domu tego samego dnia cyklu taką rękawicą do samobadania piersi- polecił mi ją ginekolog, edukuje również 12 letnią córkę, żeby wiedziała co i jak bo już zaczęła miesiączkować 

Odnośnik do komentarza

jeśli bolą cię tylko przed okresem to jeszcze pół biedy, ale to nie powinno cię zwalniać z tego by to kontrolować nie tylko poprzez usg, ja badam się również każdego cyklu w domu- pomagam sobie rękawicą femi glove no i wiem że ból to tylko zmiana hormonów a nie nic złego 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...