Skocz do zawartości
Forum

Faceci chca mnie tylko do sexu .. ;( dlaczego?


Gość dia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego nikt nie umie sie we mnie zauroczyc,albo chocby nawet byc ze mną z rozsądku (przeciez jest wiele takich związków).

Jestem zadbana, mam gęste zdrowe włosy, z kolorem eksperymentuje,ładną cerę, noszę lekki makijaż typu kreska na powiece ,błyszczyk i róż, dbam by sie nie swiecic, ładnie pachnieć, miec czyste ubrania włosy itd.Mam swoje zainteresowania, nie chodze po imprezach, wole isc na rower, lyzwy, rolki, pogadac posmiac sie,pograc w cos, pospacerowac,obejrzec film czy gdzies pojechac i pozwiedzac. Owszem lubie ludzi i przebywam w duzym gronie znajomych, z checia poznaje nowe osoby ale i mam wlasne zdanie, nie zawsze zgadzam sie z grupą. Mam swoj cel ,do ktorego dąże, pracuję, robię to co lubie, jestem usmiechnieta, szczupla. Mam pare zalet w wygladzie, migdalowe oczy na przyklad, pelne usta , czy calkiem spory biust.W charakterze niby tez.. jestem wesoła, uczuciowa,mam zasady.Obecnie mam blond wlosy za biust, niebieskie oczy,delikatne brwi.Ubieram sie kobieco, w obcisle ciuchy lub sukienki i obcas. I co?

Zmieniam styl juz ktorys raz... nic. zero.Sa  osoby ktore mnie podziwiaja,ale bardziej traktuja jak idola niz obiekt westchnien i to bez wzgledu na płeć. Jestem porzadna dziewczyna,kiedys chcialam czekac z sexem do slubu, obecnie w wieku 25lat mam 1 partnera,nie chcialam czekac i zdziczec, ale wciaz wierze w jakas milosc.Niestety,co sobie narobie nadziei to nagle sie okazuje ze owszem , chca milo spedzic czas, ale zwiazku  nie chcą, nie wiem czy traktuja mnie jak kumpele czy co, ale nie czuje sie  z tym dobrze.

W internecie to juz calkiem ... kazdy pisze co by ze mną robił. Ostatnio nawet bylo kilka wiadomosci typu bardzo chcę Cię poznać ,więc pomyślałam oo w koncu, a te bardzo poznac to chyba ciało co sie okazało gdy odpisałam na 5 czy 10 wiadomosc z rzedu..ehh....nie chce nikogo w to angazowac,prosic,szukac wsrod znajomych.Chce znalezc kogos z kim mnie polaczy uczucie a nie swatka. Podpowiecie mi co moze byc przyczyna?Moze czegos tu nie wymieniłam.Jakie cechy sprawiają,ze facet chce kobietę?Jestem sobą, mysle,ze nie taka zła a jednak.

Odnośnik do komentarza

Jestem facetem w wieku 27 lat i powiem ci ze jesteś całkiem spoko dziewczyna. Każdy ma jakieś ale zawsze. Faceci z internetu to wiadoma sprawa tak już mają że tylko im sex w głowie są rzeczy ważniejsze tak jak mówisz. Szczęście się kiedyś uśmiechnie mówię ci i zawita miłość ? Pozdrawiam cie i życzę wszystkiego najlepszego dużo szczęścia. Jacek 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Jacek kk napisał:

Jestem facetem w wieku 27 lat i powiem ci ze jesteś całkiem spoko dziewczyna. Każdy ma jakieś ale zawsze. Faceci z internetu to wiadoma sprawa tak już mają że tylko im sex w głowie są rzeczy ważniejsze tak jak mówisz. Szczęście się kiedyś uśmiechnie mówię ci i zawita miłość ? Pozdrawiam cie i życzę wszystkiego najlepszego dużo szczęścia. Jacek 

Dzięki za pocieszenie  ale wątpię w to już jednak miło z Twojej strony ?

I jeszcze zapytam jaka ejst w takim razie zaj/ebista laska? Skoro ja ejetem całkiem spoko. Może uda mi się doskoczyc do standardów i ktoś mnie pokocha ?

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły

Już Ci tłumaczę dlaczego tak jest. To jest powszechny problem wielu kobiet. Otóż to nie wszyscy faceci, chcą od kobiet tylko seksu, tylko młode kobiety robią selekcję atrakcyjnych mężczyzn, którzy mogliby być ich potencjalnymi kandydatami na partnerów i wybierają zawsze pełnych testosteronu, prymitywnych ekstrawertyków z dużą ekspresją męskich hormonów, ale problem w tym, że tacy mają strategie samca alfa i atrakcyjne kobiety postrzegają tylko w kategorii zaliczyć i zostawić, nabierają je na różne sztuczki. Facetów, którzy nie postrzegają kobiet jako tylko obiekty seksualne kobiety w ogóle "nie zauważają" bo ci nie są "w ich typie". Dopiero po 30  jak będziesz szukać jelenia do stabilizacji to zaczniesz ich łaskawie zauważać. I ot cała tajemnica odwiecznego dylematu: faceci chcą tylko seksu. Poczytaj o hipergamii. 

Odnośnik do komentarza

Ciekawy temat bo chcesz być zaje**tą laską. Napisałaś  o tym jak wyglądasz i w zasadzie na tym się skupiasz. Napisz jakie masz cechy charakteru a jakie wady charakteru. Wymień po 3  które są twoim zdaniem tymi Top 3.   Opisałas swój wygląd i stwierdziłaś że brakuje ci do zaje***tosci. Tyle że dla każdego ta zaje***tość to co innego. Dla przykładu  jednemu podoba się Angelina Jolie, drugiemu Ashley Graham, trzeciemu Kat Von D, a czwarty jest zakochany w Pawłowicz. Każda z nich jest inna i ma inny charakter, inaczej wygląda, ma inne poglądy. To indywidualność człowieka. Dla jednego będziesz tylko ok, innemu się nie spodobasz a drugi stwierdzi że chętnie się z tobą umówi po pierwszej i kolejnych randkach bo macie wspólne upodobania i fajnie się z tobą rozmawia, ma z tobą wspólne tematy, nie nudzi się, lubicie te same rzeczy i  jesteś dla niego zaje***ta. Ale na tą zaj***tość składa się nie tylko wygląd. Poza tym zauroczenie to nie zakochanie, a bycie z kimś z rozsądku to najgorsze co może być, bardzo często doprowadza do rozpadu związków, zdrad, kłótni.  Być może nie trafiłaś jeszcze na swoją "bestię".

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość dia napisał:

Owszem lubie ludzi i przebywam w duzym gronie znajomych, z checia poznaje nowe osoby ale i mam wlasne zdanie, nie zawsze zgadzam sie z grupą.

Faktycznie, dużo uwagi poświęciłaś wyglądowi i jeśli jesteś wyjątkowo atrakcyjna, to część facetów może trzymać dystans, choćby z tego powodu.

Moją uwagę zwrócił powyższy cytat. Owszem, warto mieć własne zdanie, ale jeśli często zdarza Ci się mieć zupełnie odmienne zdanie niż cała grupa znajomych w towarzystwie których przebywasz, do tego jeśli bronisz tej opinii jak niepodległości i ostatnie zdanie musi należeć do Ciebie, to możesz być postrzegana, jako osoba nietolerancyjna, bezkompromisowa, uparta, a nawet zarozumiała. To może zniechęcać do bliższych kontaktów.

Zawsze jednak trafi się typ, który chce tylko seksu, ale przecież nie tylko tacy chodzą po ziemi, więc jednak problem widziałabym w Tobie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Yonka1717 napisał:

To niemożliwe!

Chodzi o indywidualne potrzeby i to czego szukamy w drugiej osobie. Przykłady tych Pań które wymieniłam, w tym seksualnego wampa Pani Pawłowicz, nie odnoszą się dosłownie do tego że faceci szukają zwiazku z tymi kobietami ale są tacy którym imponuja pewne cechy tych indywidualnych kobiet i za co je np. podziwiają. Jednemu facetowi chodzi tylko i wyłącznie o wygląd i jeżeli kobiecie także o to chodzi w związku to sie dobrali. Jeżeli ludzie mają wspólne cele, łączy ich hobby, poglądy to zwiazek może być jak najbardziej udany. Ale jeżeli Dia napisała:
 

W dniu 23.01.2020 o 21:22, Gość dia napisał:

Mam pare zalet w wygladzie, migdalowe oczy na przyklad, pelne usta , czy calkiem spory biust.W charakterze niby tez.. jestem wesoła, uczuciowa,mam zasady.Obecnie mam blond wlosy za biust, niebieskie oczy,delikatne brwi.Ubieram sie kobieco, w obcisle ciuchy lub sukienki i obcas. I co?

 

W dniu 23.01.2020 o 21:22, Gość dia napisał:

Zmieniam styl juz ktorys raz... nic. zero.Sa  osoby ktore mnie podziwiaja,ale bardziej traktuja jak idola niz obiekt westchnien i to bez wzgledu na płeć.

W prawie całości autorka pisze o sobie wychwalając siebie - co jest  dobre, zdrowe, poprawia psychiczną wartość człowieka.  Ale o charakterze napisała tylko trzy słowa: wesoła, uczuciowa, mam zasady. Dia zwraca uwagę tylko na wygląd i chce być podziwiana, uważa że jest idolką dla wielu osób bez względu na płeć. Sama o sobie tak napisała. Ale co oprócz kusego ubrania i błyszczyka na ustach ma do zaoferowania facetowi który by się nią na serio zainteresował. Zasady? Ok są dobre ale czy to mają być zasady dot. tego jaki ma być facet? Ja to widzę tak że facet miałby być z nią na jej zasadach albo wypad. Jeżeli dziewczyna dba o siebie zakłada spódniczki i szpilki to nie ma bata żeby faceci nie zwracali uwagi na nią. Chodzi o charakter.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...