Skocz do zawartości
Forum

Dieta a regularność miesiączek


Gość Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

Życie utruwają mi nieregularne miesiączki. Badałem się u endokrynologa - wszystko w porządku. Czy rzeczywiście może mieć na to wpływ nieregularny tryb życia, nieregularne przyjmowanie posiłków? Czy to jest kropla w morzu o warto poszukać innej przyczyny? Ja w ogóle ogarnąć dni płodne w takim nieregularnym cyklu?

Odnośnik do komentarza

Z pewnością odpowiednia dieta wpływa na nasze zdrowie. reguła jest ważna. Wiadomo często nie pozwala nam na to praca itp. Ciężko mi określić, czy jest to czynnik dużej wagi. Ja przy nieregularnych miesiączkach korzystam z testera owulacyjnego Afrodyta i tak sobie wyznaczam te dni płodne. To nie jest trudne, a daje jakiś psychiczny komfort. 

Co do nieregularnych cykli - co powiedział ginekolog?

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gość IWONA napisał:

Aby cykle były regularne trzeba prowadzić regularny tryb życia. Jeśli chcesz poznać swój cykl, to ja polecam Cyclotest MyWay, ale regularnie musiałabyś badać temperaturę. Zależy czy bylaby taka możliwość

My way to dobry komputer, tak naprawdę jak przez jeden czy dwa dni nie zbadamy temperatury, to nic się nie stanie. Najwyżej zakres dni płodnych delikatnie się zwiększy, ale to jest w zasadzie dobry efekt

Odnośnik do komentarza

Szczupła i piękna sylwetka – to marzenie każdej z nas. Szczupła sylwetka wygląda zdrowo, daje nam lepsze samopoczucie psychiczne, a co najważniejsze… Sprawia, że same ze sobą czujemy się lepiej. Czy da się to zrobić całkowicie naturalnie? Pewnie! Siła matki natury jest niezwykła, podobnie jak możliwości, które daje zdrowe odżywianie. Co to znaczy odżywiać się zdrowo? Przede wszystkim trzeba zadbać o regulację apetytu. Kluczem wcale nie są katorżnicze diety ze sztywnymi zasadami. Może próbowałaś już różnych diet, ale nie zadziałały? Czas spróbować siły natury – z głową. Wiesz, że być może produkty, które uważasz za zdrowe wcale takie nie są? Sprawdź opinię eksperta na ten temat: youtube com/watch?v=VyOgB9NOzEE.

A może masz problem z cukrzycą? Nie martw się. To nieprawda, że ta choroba oznacza całkowitą rezygnację z dobrych smaków i pogodzenie się z losem. Mając cukrzycę dalej możesz jeść wszystko i cieszyć się życiem, posłuchaj co ma na temat do powiedzenia osoba, która przeszła tę drogę i dzieli się swoim doświadczeniem na kanale Jedz Dobrze By Młynarski.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...