Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego ona mnie naśladuje?


Gość kdi

Rekomendowane odpowiedzi

Spotykalam sie z chlopakiem prawie rok czasu, ale nie chcialam oficjalnego zwiazku, jemu ponoc zależało.Zostawiłam go, złozylo sie na to kilka rzeczy.Owszem on starał sie  na ile mógł, ale nie był do konca w moim typie i mialam podejrzenia że zwyczajnie nie kręcę go.Widziałam jego byłe - ciemne włosy, wąskie usta,długie i chude nosy, małe oczy. Ja to przeciwienstwo - blondynka, duże usta, średnie/ nawet duze oczy . Kiedys mu o tym powiedzialam, ale zaprzeczył i zaczął mnie komplementować, ale co mi po takim sztucznym zachowaniu. Wracał do mnie kilka razy bo w ciagu roku zrywalam 4 razy ale juz ostatecznie w tamte wakacje. Ma teraz inną.Wygląda jak ja...Duze usta, blond wlosy, dosc duze oczy. A do tego:taki sam makijaż,podobny styl. Ok, moze taka byla, nie wiem. Ale co jest dziwne to to,ze moj profil na insta wyglada jak jej.Co ja dodam to ona zaraz po mnie, nawet zywcem sciaga cytaty pod podobnymi zdjeciami-przypadek? Pochodzi z tego kraju co ja (chociaz ja się tu wychowywałam, ale nie jestem Polką) ale teraz juz mieszkam za granica i tam poszlam na studia.Mowilam ex że bede studiować i ona też studiuje w tym miescie, choc nigdy nie ruszała tyłka z domu! A teraz nagle przejechala tysiace kilometrow, zamieszkala w moim miescie i jeszcze tutaj studiuje. 

Po co ona to robi????

Odnośnik do komentarza

A nie cieszysz sie? Przeciez jak ona studiuje w tym samym miescie i Twój byly ją odwiedzi to i Ciebie będzie mógl odwiedzić. Skoro juz ponad rok temu z nim sie rozstalas i teraz jeszcze wiesz co u niego i Twojej następczyni słychać to znaczy, ze go lubisz. Czyli miło bedzie spotkac starego znajomego w odleglym miescie

Odnośnik do komentarza

Trochę to zawiłe.

Nie chciałaś oficjalnego związku, a jaki to jest oficjalny? Skoro spotykaliście się i zrywałaś 4 razy i wracaliście do siebie, to co to było jak nie związek? Sądziłaś, że mu się nie podobasz bo miał innego typu dziewczyny, ale to kompletna bzdura. Ja wyszłam za mąż za typa zupełnie innego niż poprzednicy i co z tego wynika? Tylko tyle, że akurat jego pokochałam i że wygląd nie zawsze jest kluczowy w wyborze partnera. Sądzę, że sobie usprawiedliwiłaś w ten sposób to, że on się Tobie nie podobał i tyle ?

Po co ona to robi? Hmmm może on był w Tobie naprawdę zakochany i wspomina Ciebie w towarzystwie albo ona pamięta, ze Cie kochał i myśli podobnie jak Ty... Czyli, że taki typ urody on lubi. Może ubzdurała sobie, że jeśli zmieni się w Ciebie to on ją pokocha tak jak Ciebie. To tylko domniemania, bo tak naprawdę to ją powinnaś o to zapytać.

Tylko pytanie po co Ci to wiedzieć? Czy to coś zmieni? Jeśli Cię kopiuje tzn, że nie ma własnego JA, że jest nieszczęśliwa i trzeba ją żałować i jej współczuć.

Co do czynności to: Możesz ją zablokować aby nie miała podglądu. Możesz profil zrobić zamknięty, aby widziały Cię tylko znajome osoby i ograniczyć przyjmowanie nowych znajomych.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość kikunia55 napisał:

A nie cieszysz sie? Przeciez jak ona studiuje w tym samym miescie i Twój byly ją odwiedzi to i Ciebie będzie mógl odwiedzić. Skoro juz ponad rok temu z nim sie rozstalas i teraz jeszcze wiesz co u niego i Twojej następczyni słychać to znaczy, ze go lubisz. Czyli miło bedzie spotkac starego znajomego w odleglym miescie

Upss, ktoś wykasował moją odpowiedź w postaci emotikonek.

? ?

Zgadzam się w całej rozciągłości. Autorka zamiast zająć się sobą, śledzi z wypiekami na twarzy życie byłego i jego dziewczyny, niczym Wielki Brat, a raczej Wielka Siostra ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.01.2020 o 20:21, Yonka1717 napisał:

Upss, ktoś wykasował moją odpowiedź w postaci emotikonek.

? ?

Myślę, że jeśli to miałyby być same ikonki to jest w dolnym prawym rogu postu takie serducho. Można z niego skorzystać, ja jeszcze nie korzystałam, bo dopiero wczoraj to spostrzegłam ?  ? .

Przepraszam za off-topic ? 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...