Skocz do zawartości
Forum

Czym się różni usuwanie ósemek u stomatologa od chirurga


Gość Primosz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Kolejki do usuwania ósemek chirurgicznie są bardzo długie. Stomatolog powiedziała że ona sama może wyrwac. Czym się różni taki zabieg wykonywany przez stomatologa od wykonywanego przez chirurga? Jedną miałem usuwana u chirurga i nie było tak strasznie. Teraz jestem zapisany do dentysty i trochę się boję. Nie wiem czy słusznie

Odnośnik do komentarza
Gość karola33

Chirurg jest wyspecjalizowany w takich zabiegach jak ekstrakcje :) Oczywiście "normalny" dentysta też usunie ząb, ale np. ósemki proponuje powierzyć stomatologowi chirurgowi :) Jak jesteś z Warszawy, to mogę Ci polecić świetnego chirurga, dra Jakubowskiego z Dent SM, usuwałam u niego wszystkie swoje ósemki. 

Odnośnik do komentarza
Gość Małgorzata

Moim zdaniem tę różnicę można porównać do kwestii pozbycia się woreczka żółciowego - można w pewnych sytuacjach laparoskopowo, ale są i przypadki gdzie potrzeba "tradycyjnego" zabiegu. Przypuszczam, ze z "wyrywaniem" ósemki jest podobnie, ale to tylko moje zdanie, w celu bardziej konkretnej odpowiedzi radzę skontaktować się ze stomatologiem, jak nie masz dobrego a mieszkasz w okolicach Gliwic, to polecam https://dentysta.eu/o-gabinecie/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...