Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w listopadzie byłam na pierwszej wizycie u ginekologa, czysto kontrolnie, wszystko prawidłowo. Dostałam jedynie tabletki doustne na delikatną infekcję. Przy okazji wiedząc, że kolejna miesiączka wypadnie mi w terminie, w którym bardzo bym nie chciała, poprosiłam Panią ginekolog o pomoc. Pani doktor przepisała mi tabletki antykoncepcyjne, które miałam brać od pierwszego dnia miesiączki i przestać je brać 21 grudnia, aby miesiączka rozpoczęła mi się tydzień wcześniej. Tak tez zrobiłam, miesiączka rozpoczęła się 25 grudnia i skończyła po kilku dniach, zgodnie z planem. Pani doktor uprzedziła mnie (bo już wcześniej obserwowałam u siebie takie skłonności), że jeżeli wywołana miesiączka zacznie się około tydzień wcześniej, to kolejna może się rozpocząć tydzień później (właśnie mam taką skłonność, jeśli w jednym miesiącu zacznie mi się 2/3 dni wcześniej to w kolejnym 2/3 dni później). 1 stycznia mieliśmy z chłopakiem „zbliżenie” było to raczej na zasadzie peetingu, on co prawda dotknął swoim członkiem moich miejsc intymnych, na krótszą chwilę nawet włożył bez żadnego zabezpieczenia, ale on na pewno nie doszedł i było to dosłownie kilka centymetrów, a ja jestem dziewicą. Dodatkowo wydaje mi się, że nie powinnam mieć wtedy dni płodnych, bo byłam niedługo po zakończeniu miesiączki, a z tego co pamiętam, to dni te obserwowałam u siebie około 1-1,5 tygodnia później. Od drugiej połowy cyklu natomiast ubzdurałam sobie jakieś dziwne teorie. Jestem osobą bardzo nerwową i emocjonalną, od razu odczułam to po moim samopoczuciu. Zaczęłam się stresować, było mi niedobrze praktycznie przez całą drugą połowę cyklu. Wczoraj/ dzisiaj powinna mi się zacząć planowana miesiączka (zgodna z ostatnią wywołaną, nie uwzględniając ewentualnego opóźnienia). Zaznaczę jeszcze, że mój cykl trwa średnio 28 dni. Czy mam jakiekolwiek powodu do niepokoju?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...