Skocz do zawartości
Forum

Czy do zdiagnozowania choroby jest potrzebny pobyt w szpitalu?


Gość gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podejrzenie schizofrenii, lekarz wysłał mnie do szpitala na dokładną diagnozę, ale wytrzymałam tam dwa dni i się wypisałam na własne żądanie. Koszmar- oddział zamknięty, jedzenie tak ohydne, w dodatku nie mogłam wyjśc do bufetu i czegoś sobie kupić, cały dzień nuda, bo żadnych zajęć z psychologiem nawet tam nie było, czułam sie tam o 100 razy gorzej niż w domu, wyszłam po 2 dniach, a miałam leżeć dwa tygodnie. Czy jest możliwa diagnoza bez pobytu w szpitalu tylko na podstawie tego, co mówię i co mówi moja rodzina z którą mieszkam? Nie jestem w stanie iśc do szpitala na obserwację, to ponad moje siły i czułam sie tam gorzej, w dodatku koszmarne jedzenie, że aż wymiotowac się chciało na sam widok, dwa dni jadłam tylko śniadania- bo chleb z masłem i kolecję- sam chleb, obiad nie do ruszenia przez obrzydliwy widok i zapach.

Odnośnik do komentarza

Trudno powiedzieć, ale z tego co słyszałam nie trzeba leżeć w szpitalu. Są też oddziały dzienne (czy jakoś tak się to nazywa), czyli jesteś w dzień a na noc wracasz do domu. Myślę, że w związku z tym nie są to oddz.zamkniete. Moze to wystarczy do obserwacji. Może zmień lekarza i porozmawiaj szczerze, że nie chcesz uniknąć leżenia w szpitalu, bo na diagnozie Ci zależy, ale żeby to było ludzkie, jakoś inaczej zorganizowane.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...