Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnim czasem mam jakieś kłucia w brzuchu (nie są bardzo silne i nie utrudniają życia), nie muszę sięgać po leki przeciwbólowe. Pojawiają się różnie i na ogół nie mają wpływu przed czy po jedzeniu. (szczególnie lewa strona i środkowa brzucha). Przynajmniej tak mi się wydaje. Dodatkowo wzdęcia i zaparcia na przemian z normalnym oddawaniem stolca. Dodam, ze od ponad roku mam dużo stresów ale te objawy zauważyłem przed świętami. Lekarz nic szczególnego mi nie powiedział. Wyniki Krwi: OB 1, Leukocyty 6,31, Erytrocyty, 5,71, Hemoglobina 17,5, Hematokryt 46,1%, MCV 80,7, MCH 30,6, MCHC 38,RDW-CV 13,1%, RDW-SD 37,4, PŁYTKI KRWI 258, PDW 16,1, MPV 12,3, P-LCR 44,2%,NEUTROFILE 3,25, EZYNOFILE 0,11, BAZOFILE 0,04, LIMFOCYTY 2,25, MONOCYTY 0,66,NEUTROFILE 51,5%, EZYNOFILE 1,7%, BAZOFILE 0,6%, LIMFOCYTY 35,7%,MONOCYTY 10,5%, Wyniki badania moczu: Przejrzystość: zupełna Barwa: słomkowy, pH:6,0, Ciężar: 1025, Białko: neg; Glukoza: neg; urobilinogen:0,2, bilirubina: neg, ciała keteonowe, leukocyty, azotyny, krew wszystko neg. nabłonki płaskie pojedyńcze, leukocyty 0-2, bakterie nieliczne. Kał na pasożyty ujemny. Liczę na informacje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...