Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 32 lata od roku jestem szczęśliwa mężatką i staramy się z mężem o dziecko. Ze względu na pracę męża widzimy się średnio co 3 - 4 miesiące. Ostatnio miałam męża przez miesiąc Grudzień aktualnie sceptycznie podchodzimy do tematu dzieci ale nie ukrywam że w głębi duszy chciałabym już mieć upragnione maleństwo. Jestem Kobietą puszysta mimo wszystko zdrowa pierwsza wizytę u Pani ginekolog miałam po ślubie. Od roku przyjmuje kwas foliowy i Wit D3. A teraz opiszę moja sytuację. Mianowicie od 7.12 do 13.12 miałam dni płodne, kochałam się z mężem 8, 9, 11 i 13. 12 na 12.12 wypadł dzień owulacji. Planowo miałam dostać okres 25.12 ale dostałam dzień później. 25.12 również odbył się stosunek. Ten Okres trwał nie całe 3 dni i był bardzo skąpy. Kochalismy się również po okresie 28.12 29.12 i 30.12.Przed odjazdem męża kochalismy się 2.01 i 3.01 a już 4.01 miałam dnie płodne do 10.01 dzień owulacji wypadał 9.01.Obecnie jestem trzy dni przed okresem jest dzisiaj 20.01 od wczoraj jestem przeziębiona mam kaszel i katar ogólnie źle się czuję zimno mi najbardziej w nogi zauważyłam jakiś czas temu piersi mam bardziej nabrzmiale i trochę pobolewaja. Bola mnie też plecy bardziej dół pleców. Pytanie czy jest możliwe ze w styczniu doszło do zapłodnienia mimo iż owulacja wypadala na 9.01.Nie wiem czy mogę brać jakieś leki bo jestem przeziębiona. Nie wiem też czy jestem w ciąży czy nie jestem. Nie chcę robic sobie żadnych nadzieji na dzidziusia po prostu nurtuje mnie pytanie czy jest taka możliwość że doszło do zapłodnienia. Proszę o odpowiedz ekspertów 

Odnośnik do komentarza

Boże czy nie słyszałaś o badaniu z krwi beta hcg? Czego używasz do wyznaczania dni płodnych? Masz jakiś komputer cyklu? Jeśli nie, to zobacz sobie Cyclotest Myway, tam masz opcje żeby zaznaczyć czy byłaś chora, jaki był śluz itp. A teraz idź na badanie, nikt z nas nie jest wyrocznią. A odpowiedź eksperta to u ginekologa 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...