Skocz do zawartości
Forum

Czy od takiego zachowania chłopak może się zAkochAc?


Gość Mimka9

Rekomendowane odpowiedzi

Hej kochani. Może wyjdę na głupia, ale cóż. 

Ostatnio zupełnie niewinnie zbliżyłam się do kolegi - to zapytałam czy mogę się oprzeć bo niewygodnie mi się siedzi, to boję się filmu więc idę się przytulić, to na kolano bo miejsca akurat nie było. Gdy zmarła jego matka przyszedł, położył się na moich kolanach i tak leżał z godzinę. Glaskalam go czasem po twarzy czy głowie. Częściej to on mnie przytula czy bawił się włosami. Kilka razy powiedziałam że wolę jego towarzystwo niż innych i po tym on zaczął u mnie non stop przesiadywac, ponoć się zakochał i wszyscy mówią że to moja wina. Co ja takiego zrobiłam? Czy naprawdę takie niewinne zachowanie można odebrać jako zaloty? Czy przytulanie wpływa na uczucia? Chyba nie bo przecież jest tyle dziewczyn które na pewno godzą się na sex i przytulaja a jednak faceci ich nie kochają

 

Może jakiś chłopak się wypowie?? 

Odnośnik do komentarza

On może być samotny i dlatego do Ciebie przychodzi bo dałaś mu do zrozumienia że Ty też chcesz z nim przebywac. Kluczem do sukcesu jest tu rozmowa. Bez rozmowy raczej nic nie zdziałasz.  Powiedz mu że nic do niego nie czujesz oprócz przyjacielstwa. Raczej tyle moge doradzić 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...