Skocz do zawartości
Forum

Wynik badania krwi do analizy


Gość k...0

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mój narzeczony robił wczoraj morfologię. W badaniu wyszło, że ma znaczenie przekroczoną normę PLT (1655). W dzisiejszym, powtórzonym badaniu wyszło 1630. Niestety, najwcześniejsze terminy do hematologów są za tydzień. Czy w tej sytuacji możemy spokojnie czekać ten tydzień na wizytę, czy szukać jak najszybciej pomocy w szpitalach?

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Gość mgmg napisał:

w poniedzialek pojsc do lekarza ogolnego/rodzinnego, niech on zdecyduje.

Był u rodzinnego od razu po odbiorze wyników - niestety rodzinny stwierdził tylko, że jest to bardzo poważna sprawa i że nie można tego lekceważyć. Na tym się rady skończyły.  

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość mgmg napisał:

ale dal skierowanie do hematologa?

poczytajcie sobie o nadplytkowosci. Czy sa jakiekolwiek objawy? Na pewno można zaczac brac aspiryne. Na temat szybkich dzialan nic nie powiem, bo nie jestem lekarzem. Zadajcie pytania lekarzowi ("Pytania do lekarzy" w menu u gory), moze odpowiedza.

Tak, skierowanie dostał. Objawów szczególnych jak na razie brak, jedynie raz czy dwa zdarzyły się takie dni że miał kilkakrotnie mroczki przed oczami i ból głowy, ale takie objawy łatwo zrzucić na zwykłe przemęczenie. Morfologia była robiona zupełnie przypadkowo. 

Zapytanie do lekarzy już wysłałam, czekam na odpowiedź. Bardzo dziękuję za wszelkie rady i sugestie:) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...