Skocz do zawartości
Forum

Pojedyncza krew w flegmie i nerwica


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam 16 lat i około dwa miesiące temu zaczęły pojawiać się u mnie objawy nerwicy (ból w klatce piersiowej, napady lęku, trudności w oddychaniu - trudność przy wzięciu głębokiego oddechu itd.), staram sobie z tym radzić wbijając sobie do głowy że nic mi nie będzie i że to właśnie tylko nerwica, jednak nadal czasami odczuwam kłucie w klatce piersiowej. Ostatnio obudzilem się i po porannej kąpieli poczułem chęć wyplucia flegmy. Gdy ją wyplułem zauważyłem niewielką ilość krwi (dosłownie niewielką, wielkości trzech suchych ziarenek ryżu), zacząłem się tym strasznie martwić, próbowałem jeszcze wykrztusić flegmę, ale jej nie było, a tym bardziej nie było ani grama krwi. Nie było przy tym żadnych innych objawów, nie kaszlałem ani nie mialem kataru. Nigdy nie paliłem papierosów ani nie piłem, jedynie przebywałem w towarzystwie palaczy zwykłych i e-papierosów ale w przypadku zwykłych często odchodziłem bo mi się ciężko oddycha. Myśle że to przez to że przyjechałem niedawno do wujka do wrocławia, a jest tu strasznie zanieczyszczone powietrze. Mam nadzieje że mi nic nie jest, pozdrawiam, miłego dnia oraz dziękuje z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...