Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mario

Kłykciny kończyste wewnątrz penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mario

Witam.Zorientowałem się kilka miesięcy temu przypadkiem,że mam naroście wewnątrz penisa.Poczytałem w internecie i stwierdziłem,że to jest to.Dziś byłem u fachowca... od tych dolegliwości i powiedział,że skontaktuje się z urologiem...bo zasugerował by to wyciąć laserem.Ja nie czuje żadnego bólu  nie mam żadnych krwawień itd...mam kilka sztuk tych kłykcin w cewce moczowej.Czy nie mogę zacząć od stosowania leków???Czy koniecznie musi to być laserem???Kupiłem kiedyś olejek herbaciany i nałożyłem go przy pomocy patyczka do uszu.Jednak szczypanie było tak duże podczas oddawania moczu,że zrezygnowałem.proszę o pomoc bo nie wiem czy jeszcze iść do urologa czy nie.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario

Witam.Dzięki za link ale mojego przypadku tu nie ma i nigdzie w necie nie znalazłem.Byłem u 2 specjalisty urologa i powiedział,że on nic nie widzi tzn zgadza się nie widać bo to jest w środku w cewce moczowej  głębiej i powiedział bym na razie zrobił odczyn czyli badanie krwi i potem zobaczy co dalej...Tylko że to zaczyna troszkę czasami szczypać i nie wiem czy nie powinienem zacząć używać jakiejś np maści...On powiedział,że na razie nic bo to bardzo wrażliwe miejsce dopiero po badaniu...Pocieszył mnie,że jeśli chodzi o nowotwór to rozwija się to bardzo długo...Co o tym sądzicie???Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasia

Ja kłykciny kończyste usuwałam w szpitalu Mazovia u chirurga, szybko i bezboleśnie, a teraz nie mam nieestetycznych kłykcin w okolicach odbytu, bo ostatnio już mi to bardzo zaczęło przeszkadzać i to nie tylko pod względem estetycznym :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...