Skocz do zawartości
Forum

Tlenoterapia?


Rekomendowane odpowiedzi

Na razie doraźną i powiedział, że mogę koncentrator wypożyczyć. Ale pytałam w sklepie medycznym i w moim mieście ma obecnie sprzętu dostępnego i trzeba czekać. Przejrzałam internet i znalazłam koncentratory do zakupienia na własność. Koszt spoty, ale można na raty. Tylko, że są dwa modele — domowy albo mobilny oterapia OLV-C1 i mam dylemat. 

Odnośnik do komentarza

Pytanie gdzie szukasz takich zabiegów? W ostatnim czasie tlenoterapia zyskuje na popularności tak wiec miejsca, w których mozna zapisać sie na zabiegi, tworzą się w całej Polsce. Sama chodziłam na tlenoterapie pod kątem leczenia migren oraz miałam zabiegi tutaj w Krakowie

https://biolifemedicine.com/komora-hiperbaryczna/

Jestem zadowolona z rezultatów. Same zabiegi bardzo przyjemne, mozna się zrelaksować. I najważniejsze było to, ze z każdym kolejnym zabiegiem odczuwałam coraz mniejsze bóle głowy. 

Odnośnik do komentarza

No punktów gdzie można było skorzystać z komory hiperbarycznej jest dużo. Ale przez pandemie wszystko jest nieczynne. Więc korzystanie z zabiegu niemożliwe. Ale można kupić koncentrator do użytku domowego Oterapia właśnie. To koszt, ale raczej szybko z takich punktów nie skorzystamy. 

Odnośnik do komentarza
Gość jalapenio

Tylko należy pamiętać, że tlen to lek i jego przyjmowanie należy skonsultować z lekarzem, bo można niestety przedawkować a to będzie groźne. Oterapia to chyba najpopularniejsza marka i też jestem zdania, że bezpieczniej jest posiadać koncentrator w domu niż korzystać z takich miejsc. Mimo, że są zachowywane zasady bezpieczeństwa jak wolę dmuchać na zimne. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kamila Wesołek

Ja też bym nic nie kupowała. Można skorzystać z komory hiperbarycznej coraz więcej ich jest, a efekt na pewno będzie szybszy i mocniejszy niż w takiej domowej tlenoterapii. Ja mieszkam w Krakowie więc odwiedzam holyspaandcafe. Mi pomaga na migreny, ale tez ogólnie cały organizm zaczął lepiej funkcjonować. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.06.2021 o 18:59, Gość Kamila Wesołek napisał:

Ja też bym nic nie kupowała. Można skorzystać z komory hiperbarycznej coraz więcej ich jest, a efekt na pewno będzie szybszy i mocniejszy niż w takiej domowej tlenoterapii. Ja mieszkam w Krakowie więc odwiedzam holyspaandcafe. Mi pomaga na migreny, ale tez ogólnie cały organizm zaczął lepiej funkcjonować. 

Dokładnie. Nie ma co inwestować w zbędne rzeczy zwłaszcza, że domowe urządzenie nigdy nie jest tak dobre. Bardzo przyjemne miejsce, ja akurat anemia plus migreny. Powoli do przodu jest lepiej. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.06.2021 o 20:04, Gość BasiaR napisał:

Dokładnie. Nie ma co inwestować w zbędne rzeczy zwłaszcza, że domowe urządzenie nigdy nie jest tak dobre. Bardzo przyjemne miejsce, ja akurat anemia plus migreny. Powoli do przodu jest lepiej. 

To prawda teraz można zwłaszcza w większych miastach skorzystać z takich miejsc jak holyspaandcafe, do tej pory tego naprawdę brakowało. Widzę, że ludzie coraz bardziej stawiają na zdrowie. I dobrze.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem na pewno warto byłoby dobrze przegadać ten temat ze specjalistami, którzy zdecydują, czy w Waszym przypadku też byłoby to korzystne. Myślę, że takie informacje jak https://wypozyczalniamilmed.pl/wynajem/koncentratory-tlenu/katowice/ mogą być dla Was bardzo cenne, więc śmiało się z tym zapoznajcie i sami podejmijcie decyzję. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...