Skocz do zawartości
Forum

Gość m...a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Dzisiaj powinnam dostać okres i boli mnie strasznie głowa i od czasu do czasu brzuch ale bardzo delikatnie Zwykle mam regularne cykle A w sylwestra kochałam się z chłopakiem jednak było to bez zabezpieczenia ale tylko pare ruchów później doszedł przy mojej pomocy ale już ręka I mam wątpliwości czy mogę być w ciąży? Dodatkowo odczuwam mocne zmęczenie

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, laurette napisał:

A nie wiesz ze jest cos takiego jak preejakulat zawierajacy żywe zdolne do zapolodnienia pleminiki? 

A wiesz skad sie biora w preejakulcie zywe plemniki? Preejakulat to nie sperma wiec jak moze zawierac plemniki? ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.01.2020 o 10:07, Gość ... napisał:

A wiesz skad sie biora w preejakulcie zywe plemniki? Preejakulat to nie sperma wiec jak moze zawierac plemniki? ?

To nie jest pytanie do mnie. Jeśli Cię takie rzeczy nurtują to wybierz się do lekarza i pytaj. Tak jest i już. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, laurette napisał:

To nie jest pytanie do mnie. Jeśli Cię takie rzeczy nurtują to wybierz się do lekarza i pytaj. Tak jest i już. 

Moze trzeba by sprawdzic Twoja wiedze? Masz ja z polskiej Wikipedii, czy od niedouczonego, lub interesownego ginekologa, ktory ma zyski od koncernow farmakologicznych i swiety spokoj?

Tak nie jest i lepiej dowiedz sie jak jest naprawde. Inaczej powtarzasz obiegowe brednie, ktore zalatuja tylko sianiem strachu, typowym dla religiantow, zamiast rzetelnej edukacji seksualnej. ?

Odnośnik do komentarza

Nie będę wchodzić w nikczemna polemikę z kimś kto nie wie podstawowych rzeczy i się tym podzielił na forum publicznie. Obłuda jest nie zacząć od siebie tylko od innych i szukać w tym poklasku. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Tak myslalem, ucieczka bo nic rzeczowego nie masz do powiedzenia. Bezrozumne klepanie nieprawdziwych stwierdzen. Albo udowodnisz mi ze nie wiem podstawowych rzeczy, albo nie pisz o sprawach seksualnych, bo cie tu specjalnie przypilnuje. 

Ja sie tu lansuje, czy jednak Ty?

Jako niezalogowany to ja Tobie moge zrobic poklask, wiec bierz sie do pokazania swej wiedzy, albo pal stad zelowki. ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...