Skocz do zawartości
Forum

Gość b...o

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam bardzo poważny dla mnie problem. Otóż dokładnie 20 grudnia między mna a moim partnerem doszło do zbliżenia. Nie doszło jednak do penetracji, były to tylko pieszczoty z jego strony i dodam, że nie dotykał wcześniej swojego członka. Kiedy skończył dotykać mnie, pomógł sobie i skończył na moich pośladkach, dodam ze siedziałam na jego biodrach. Byłam pod kocem, który z tego co pamietam starł trochę nasienie z mojej skory, a potem chłopak sam mnie wytarł. Potem już mnie nie dotykał, a ja jakieś piec minut po tym poszłam do łazienki żeby się porządnie wytrzeć i wysiusiać. Miałam wtedy dni płodne, okres powinnam dostać 15 dni temu, więc już minęły dobre dwa tygodnie. Dodam, że w tym czasie mój tata trafił do szpitala i jego stan się pogarszał, co wywołało u mnie bardzo duży stres, zarówno jak to, że zaczęłam mieć problemy w szkole i musiałam wszystko szybko nadrabiać. Prócz tego doszły obawy o ciąże i jestem tak zestresowana, że czytam wszystko na temat, czy jest możliwość zajścia w ciąże w takiej sytuacji. Nie doszło do żadnej penetracji ani nie dotykał swoim członkiem moich miejsc intymnych, tak samo jak palcami od preejakulatu czy spermy. Prosze o jak najszybszą odpowiedz gdyż nie mam możliwości zrobienia testu ciążowego ze względu na to ze mieszkam daleko od najbliższego miasta, a nie mam jak się tam dostać, tak samo jak nie chce narazie mówić o tym mamie. Stresuje się niesamowicie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...