Skocz do zawartości
Forum

Gość a...a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie.Kochalismy się z moja dziewczyna i Chcieliśmy zmienić pozycje i jak wyciągnąłem penisa to gumka utknęła w środku ze jej nie było na wierzchu i dziewczyna musiała wsadzić palca żeby ją wyciągnąć.Nie doszedłem ani nie czułem ze dochodzę a z prezerwatywy się nic nie wylało ani nic bo dziewczyna wyciągnęła ją za ta końcówkę tym co nakładam.Dopiero co jej się skończył okres a dokładnie 2 śni temu.co mamy robić ?

Odnośnik do komentarza

Tak tylko ze to było dziś około 1 w nocy a okres jej się skończył 2 dni temu i to był tak 1-2 dzień okresu.Co do prejakulatu jeśli coś było to zostało w gumce gdyż gumkę nie wyciągnęła do góry nogami ani nic się z niej wtedy nie wylało bo nawet praktycznie nie było co gdyż nie było wytrysku a jeszcze kilka min przed tym zdarzeniem wyciągałem go i patsyzlem czy szyzskto okey bo czasem jak dłużej się kochamy to patrzę tak po prostu czy jedt z nim okey wszystko wiec szanse na ogół bardzo niskie i nie ma co raczej  tabletkę po kupować ?

Godzinę temu, laurette napisał:

Mogł byc tam preejakulat. Male bo male ilosci ale mogł byc. Jesli po tym stosunku wystapil u niej okres to dobrze.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...