Skocz do zawartości
Forum

Mój ząb nie współgra z resztą zębów ☺️?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę z nadzieją że ktoś mi pomoże ☺️ i doradzi. Sytuacja wyglada tak że na moim łuku dolnym ząb wyszedł poza łuk w stronę języka. Blokując dostęp do dwuch innych zębów. Co narażone jest na próchnicę, i nie da się dostać żeby wyleczyć w razie czego. Jeśli się dostanie hmm i tego nie rozumiem powiedziano mi że będzie to zagrożone usunięciem wszystkich trzech. Stomatolog doradzil mi wizytę u ortodonty a mnie teraz nie stać na aparat. Mogłabym założyć na dole a slyszalam że wymagany jest aparat na górę i dół. I z tym jest problem. Albo go usunąć, mimo to że jest zdrowy. Teraz sobie pomyślałam żeby jakoś zapobiec całkowicie próchnicy jakieś pasty, żele albo płyn do płukania zapobiegający?

Odnośnik do komentarza
Gość kapsułka61

Na pewno w dobrej higienie pomógł by Ci irygator, polecam sobie sprawdzić taką opcję. A co do ortodonty, ja np. płacę miesięcznie tak jakby "ratę" za leczenie, już od 250 zł miesięcznie można takie leczenie wykonać, w tej cenie masz aparat, sprawdź sobie szczegóły na stronie Rock Your Smile, ja do nich chodzę (Warszawa) i dzięki takiemu finansowaniu mogłam sobie pozwolić na leczenie swojej wady zgryzu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...