Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tomek

Ból penisa i podbrzusza od 3 miesięcy!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek

Od października mam moncy bol penisa, żołędzia, który rownież mocno odczuwam w podbrzuszu. Zaczęło sie od tego, ze często miałem parcie na mocz. Potem pojawił sie bol podczas oddawania moczu. Teraz cały żołędz penisa jest czerwony. Za każdym razem gdy wstaje rano bol jest niesamowicie mocny w okolicach podbrzusza. Dopiero po oddaniu moczu i wypiciu wody sytuacja jest normuje. Miałem robione badanie krwi, w porządku, badanie moczu, w porządku, badanie na choroby weneryczne, w porządku. Miałem badana prostate- w porządku. Miałem usg prostaty- lekarz wykrył zwapenienie, które świadczyło o stanie zapalnym. Miałem mase różnych tabletek i antybikotow. Codziennie tez smaruje penisa maścią i to wydaje sie delikatnie łagodzić objawy z racji tego, ze żołądź nie jest juz az tak czerwony. Jestem kompletnie bezradny w tej sytuacji. Mam dopiero 28 lat a walczę tym juz tak długo ze ma to wpływ na moje zdrowie psychiczne jak i pożycie seksualne. Czy nasuwają wam sie jakiekolwiek myśli co to może być? Brałem leki na zapalenie stercza- nic, leki na grzybice- nic, leki na opryszczkę- nic. Bol dosyc silnie odczuwany jest w podbrzuszu, okolice pępka i ciagle bolący penis. Pomocy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamil-90

Powinieneś zgłosić się do specjalistycznej placówki jak Urogen. Oni tam zajmują się badaniem i leczeniem układu moczowo- płciowego i przyjmuje tam świetny profesor Letkiewicz. Lepiej jednak już iść do miejsca gdzie znają sie konkretnie na takich rzeczach i na miejscu mogą przeprowadzić odpowiednie badania itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...