Skocz do zawartości
Forum

Ból penisa i podbrzusza od 3 miesięcy!


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Od października mam moncy bol penisa, żołędzia, który rownież mocno odczuwam w podbrzuszu. Zaczęło sie od tego, ze często miałem parcie na mocz. Potem pojawił sie bol podczas oddawania moczu. Teraz cały żołędz penisa jest czerwony. Za każdym razem gdy wstaje rano bol jest niesamowicie mocny w okolicach podbrzusza. Dopiero po oddaniu moczu i wypiciu wody sytuacja jest normuje. Miałem robione badanie krwi, w porządku, badanie moczu, w porządku, badanie na choroby weneryczne, w porządku. Miałem badana prostate- w porządku. Miałem usg prostaty- lekarz wykrył zwapenienie, które świadczyło o stanie zapalnym. Miałem mase różnych tabletek i antybikotow. Codziennie tez smaruje penisa maścią i to wydaje sie delikatnie łagodzić objawy z racji tego, ze żołądź nie jest juz az tak czerwony. Jestem kompletnie bezradny w tej sytuacji. Mam dopiero 28 lat a walczę tym juz tak długo ze ma to wpływ na moje zdrowie psychiczne jak i pożycie seksualne. Czy nasuwają wam sie jakiekolwiek myśli co to może być? Brałem leki na zapalenie stercza- nic, leki na grzybice- nic, leki na opryszczkę- nic. Bol dosyc silnie odczuwany jest w podbrzuszu, okolice pępka i ciagle bolący penis. Pomocy. 

Odnośnik do komentarza

Powinieneś zgłosić się do specjalistycznej placówki jak Urogen. Oni tam zajmują się badaniem i leczeniem układu moczowo- płciowego i przyjmuje tam świetny profesor Letkiewicz. Lepiej jednak już iść do miejsca gdzie znają sie konkretnie na takich rzeczach i na miejscu mogą przeprowadzić odpowiednie badania itp.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...