Skocz do zawartości
Forum

Żele intymne


Gość Armina

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę i pytanie. Mianowicie jakie macie zdanie na temat środków zwiękzających doznania podczas seksu? Pytam się ponieważ zastanawiam się nad kupieniem sobie takiego właśnie żelu.
Dodam,że jestem kobietą i mam problem z osiągnięciem orgazmu. Pochwowego nigdy nie miałam. Osiągam jedynie orgazm łechtaczkowy.
 

Odnośnik do komentarza
Gość MaryśkaodKrzyśka

Kilka żeli przetestowałam I mam swoich faworytów/ Zacznę od tych jakie lubie Libi gel - zwieksza ukrwienie, nawilża, masz zdecydowanie lepsze odczucia. Poza tym jak na swoją cenę to jest niesamowicie wydajny , jedyny minus to ten,że można zamowić przez internet. Ale warto. feminum - bezbarwny, z apteki. nie zwieksza doznań ale nie bedziesz miała przynajmniej otarć. Na czym się zawiodłam: durex play intense - drogi i nic szczegolnego te wszystkie żele w czerwonych opakowaniach - rozgrzewające i bardzo pieka.

Odnośnik do komentarza
Gość MaryśkaodKrzyśka

Różnicę? Praktycznie od razu. Nakładasz soie tam trochę żelu i od razu czujesz lepsze nawilżene. Mijają 2-3 minuty i czujesz znacznie więcej, myślę,ze bardzo dobrze poprawia ukrwienieKupuję internetowo. Zamawiam sobie raz na jakis czas paczuszkę. Stacjonarnie to nie wiem Ale nie widziałam w aptekach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...