Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Armina

Żele intymne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Armina

Mam prośbę i pytanie. Mianowicie jakie macie zdanie na temat środków zwiękzających doznania podczas seksu? Pytam się ponieważ zastanawiam się nad kupieniem sobie takiego właśnie żelu.
Dodam,że jestem kobietą i mam problem z osiągnięciem orgazmu. Pochwowego nigdy nie miałam. Osiągam jedynie orgazm łechtaczkowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MaryśkaodKrzyśka

Kilka żeli przetestowałam I mam swoich faworytów/ Zacznę od tych jakie lubie Libi gel - zwieksza ukrwienie, nawilża, masz zdecydowanie lepsze odczucia. Poza tym jak na swoją cenę to jest niesamowicie wydajny , jedyny minus to ten,że można zamowić przez internet. Ale warto. feminum - bezbarwny, z apteki. nie zwieksza doznań ale nie bedziesz miała przynajmniej otarć. Na czym się zawiodłam: durex play intense - drogi i nic szczegolnego te wszystkie żele w czerwonych opakowaniach - rozgrzewające i bardzo pieka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Armina

Czy będę w stanie kupić gdzieś stacjonarnie libi gel? I po jakim czasie czuć róznicę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MaryśkaodKrzyśka

Różnicę? Praktycznie od razu. Nakładasz soie tam trochę żelu i od razu czujesz lepsze nawilżene. Mijają 2-3 minuty i czujesz znacznie więcej, myślę,ze bardzo dobrze poprawia ukrwienieKupuję internetowo. Zamawiam sobie raz na jakis czas paczuszkę. Stacjonarnie to nie wiem Ale nie widziałam w aptekach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...