Skocz do zawartości
Forum

jak rzucić palenie?


Gość wiktorino

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Fajt___son

A czego próbowałeś przy rzucaniu? To w sumie ważna informacja, bo nie na wszystkich działa to samo. Mój brat przerabiał chyba wszystko, ale dopiero tabletki recital mu pomogły. Pół roku już nie pali i co najważniejsze nie kusi go, żeby do tego wrócić.

 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, jak to mówią silna siła woli to podstawa ? Moja siostra rzuca z tabletkami recigar, które jej pomagają, ale przecież sama też musi pamiętać o braniu tabletek i pilnowaniu się, żeby nie sięgać po papierosa. Także trzymam kciuki za Twoją silną wolę i skuteczne rzucenie palenia!

 

Odnośnik do komentarza

W takim razie jeżeli szukacie naprawdę dobrej jakości w zakresie wyboru odpowiedniego wsparcia w walce z rzuceniem palenia to jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę https://gemini.pl/desmoxan-1-5-mg-100-tabletek-9058902 gdzie będziecie mogli kupić Desmoxan. Mi bardzo pomógł i co najważniejsze w końcu czuję się świetnie! Skutecznie łagodzi objawy odstawienia i hamuje uciążliwy głód nikotynowy. Mam nadzieję, że z takim wsparciem skutecznie zadbacie o swoje zdrowie i oczywiście portfel :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...