Skocz do zawartości
Forum

Jaki prezent dla majsterkowicza?


Gość HerbatkaOli

Rekomendowane odpowiedzi

no chyba narzędzia najlepiej ? choć znając życie, jeśli ktoś zajmuje sie majsterkowaniem, to pewnie te narzędzia ma. możesz zawsze podpytać kogoś bliskiego tego majsterkowicza, jaką firmę narzędzi lubi i kupić coś z niej lub może czegoś mu brakuje.

 

Odnośnik do komentarza

też mi się wydaje, że to dobry trop ? w sensie uzupełnienie jakimś fajnym narzędziem tych, które majsterkowicz ma. mój brat bardzo lubi narzędzia akumulatorowe ryobi i wiem, że jak mam mu sprawić prezent, to zawsze to jest moja pierwsze opcja. nawet dokupienie baterii to już może być fajny prezent.

 

Odnośnik do komentarza

ja na pewno mega ucieszyłbym sie z takiej walizki z narzędziami od ryobi. nie musi być tam dużo, ale na pewno urządzenie wielofunkcyjne, wyrzynarka i pistolet na silikon/klej. to taki zestaw, który każdy majsterkowicz z całą pewnością doceni.

 

Odnośnik do komentarza

Zostaw metrówkę, poziomice, klucz nastawny, kombinerki i wkrętaki, a zamiast reszty dołóż wiertarkę ? Ogólnie trudno jest doradzić bez informacji o tym jaki jest konkretny budżet, bo mozna kupić narzędzia w bardzo róznych cenach...

Jeśli szukasz dobrej klasy narzędzi, skontaktuj się ze sklepem:

https://buythis.pl/szczypce-narzedzia-reczne/

Powinni dobrać cos odpowiedniego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...