Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy mogło dojść do zapłodnienia przez petting? Chłopak robił mi na początku palcówkę, raczej bez spermy, tylko na koniec doszło do 1-minutowego seksu analnego, raczej nic nie spłynęło w okolice pochwy ale nie jestem pewna. Wcześniej chłopak miał cały czas penis schowany w bokserkach. Nie było żadnego ocierania się o siebie. Do tego doszło 28 grudnia, wcześniejszy okres miałam 16 grudnia. Dzisiaj jest 12.01 czyli 28 dzień cyklu a dalej nie mam miesiączki. Zazwyczaj mam cykle 26-29dni. Dodatkowo od 1.01 do 10.01 miałam mocne przeziębienie, ból gardła,katar, stan podgorączkowy max 37,3st C, byłam 3 dni na antybiotykach. Dodatkowo lekarz wysłał mnie na zwykłe badanie morfologi krwii m.in na tarczycę, potas i sód którego wcześniej nie robiłam bo panicznie boję się pobierania i igieł. Wyniki wyszły dobre, jedynie w moczu wykazało lekkie zapalenie dróg moczowych (podwyższony poziom leukocytów w moczu), do którego kontrolne badanie mam powtórzyć za miesiąc. Czy przez ten cały stres, zamartwianie się możliwością ciąży oraz przeprowadzone badania mogą spowodować opóźnienie się miesiączki? Przed każdą miesiączką zawsze mi wyskakuje trądzik i tak jest też w tym przypadku, bóle podbrzusza miałam jedynie chwilowe, ale z nimi mam różnie, bo zdaża się, że bóle mam dzień przed miesiączką ale dłuższe, albo dopiero jak dostanę okres.

Odnośnik do komentarza

może to zwykłe zakażenie i ono wydłuż cykl, zrób sobie test ciążowy i wszystko się wyjaśni, poza tym pamiętajcie o antykoncepcji, nawet przy krótkiej penetracji. Poza tym dobrym sposobem by wiedzieć co i jak w cyklu jest sprawdzanie owulacji, ja używam mikroskopu owulacyjnego. Mały, wygodny no i szybko wiadomo co i jak 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...