Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość onkaY

Zmiany na stronie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość onkaY

Wielka szkoda, że administracja forum nie pokusiła się o zainstalowanie opcji z datą dodawanych tematów. W związku z tym, nie wiadomo, czy mamy do czynienia z aktualnym wątkiem, czy odkryciem archeologicznym z przed lat, gdzie autor dawno zapomniał o problemie i nie ma szans, żeby ustosunkował się do kolejnych wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość no tak

Mnie nie podoba się  nowa formuła forum...myślę, że stara była lepsza, choć to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Nie wiem gdzie trzeba wejść, żeby zobaczyć ostatni post w temacie ,a nie przewijac wszystko od początku. Ogólnie mało czytelne to wszystko.

Kapchata tez jest męcząca, a grafika bez wyrazu i nijaka. Moim zdaniem nie bylo warto nic zmienić, w myśl zasady, że lepsze jest wrogiem dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Oluwa

Zgadzam się. Poprzednia wersja była bardziej czytelna. Obecna jakoś nie zachęca do korzystania z forum. Po co zmieniać coś co jest dobre. Forum bylo charakterystyczne, a teraz jak chce się skorzystać to nie wiadomo czy jest się na prawidłowej stronie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie się podoba obecna forma. Przynajmniej działa mi pw 😉 , a w poprzednim forum miałam błąd, który zgłaszałam adm kilkakrotnie i pozostawało bez odzewu. Tak więc poprzednie forum wcale nie było takie dobre jak twierdzicie.

Zauważyłam tez, że stare tematy mają date więc tylko nowe są bez dat. Przewijanie mi nie przeszkadza, bo łapię "przewijak" po prawej i w 1 sekundę jestem na dole.

Jedynie zgadzam się, że można by dodać więcej koloru, bo jest troszkę za blado.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do wszystkiego można się przyzwyczaić. 

🙂

Też uważam, że nie jest tak źle, daty są przy niektórych nowych jak i starych, więc może to kwestia dopracowania.

Szkoda, że ludzie w Redakcji się nie zmienili, pisałam w kontaktach jak i do Redakcji, w innej sprawie, zero odzewu, nie można dalej nic wyjaśnić. 

System też mnie wylogowuje za każdym opuszczeniem forum, więc raczej będę pisała bez logowania. 

Szanuj zdanie innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie nie zachęca obecna forma forum. Nie jest to dla mnie dobra zmiana. Nieczytelność i chaos. Jakieś to wszystko takie niefajne. Te daty to swoją drogą tragedia.

Czemu poznikały ilości odpowiedzi których udzielił dany użytkownik? Co to za dziwne różnice pomiędzy odpowiedzią a treścią??? Jestem na forum od lat a tak jakbym była od niedawna i zaczynała wszystko od zera.. Wejście na konto tragiczne, ciężko coś tam znaleźć. Nie podoba mi się że jest cała dosłownie historia kto co napisał do jakiego wątku. Jedynie na plus to powiadomienia. 

Wygląd też mi nie odpowiada. Uważam że stara wersja była dużo lepsza. Więc redakcjo, mi kompletnie nie podoba się ta nowa wersja.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kkawa

Laura, czy to ma jakieś znaczenie czy ktoś jest długo czy krótko, wg mnie żadne, nawet lepiej, że nie ma tego info. 

Mnie się nie za bardzo podobają te ikonki odpowiadających, za bardzo się wszczególnie Twoja Jawiola :d

Yonka, takim wątkiem zaśmiecamy forum, ten Hadypark jest sam w sobie jest zaśmiecony, ale nie ma gdzie napisać, żeby wymienić poglądy. 

Może Laura załóż wątek w klubie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kkawa

Ale teraz widzę, że utrudnione jest dodawanie odpowiedzi osoby niezalogowanej, musiałam ogarnąć obrazki, może to i dobrze, utrudni to hejt, chociaż w regulaminie pisze, że mogą odpowiadać tylko osoby zarejestrowane, jestem za, tylko, żeby za każdym razem wejściem nie trzeba było się logować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość onkaY
4 minuty temu, Gość Kkawa napisał:

Laura, czy to ma jakieś znaczenie czy ktoś jest długo czy krótko, wg mnie żadne, nawet lepiej, że nie ma tego info. 

Mnie się nie za bardzo podobają te ikonki odpowiadających, za bardzo się wszczególnie Twoja Jawiola :d

Yonka, takim wątkiem zaśmiecamy forum, ten Hadypark jest sam w sobie jest zaśmiecony, ale nie ma gdzie napisać, żeby wymienić poglądy. 

Sama zauważyłaś, że nie ma gdzie podzielić się spostrzeżeniami, zresztą na tym forum jest tyle wątków zakładanych przez trolli, że moja skromna uwaga z pewnością niczego nie zaśmieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kkawa

Czyżby faktycznie nie można odpowiadać bez zalogowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość no tak
24 minuty temu, Gość Kkawa napisał:

Ma znaczenie, czy ktoś jest długo na forum ,czy pisze pierwszy raz. Ja np przyzwyczajam się i nie lubie zmian, które niczego nie wnoszą ,a wrecz przeciwnie....utrudniają. 

Dla nowych użytkownikowi ,którzy nie znali starego forum, to jest bez znaczenia, bo nie mają do czego porównać. 

Jak widać można pisać bez zalogowania, tylko trzeba przejść kapchate ,ktora trolii nie zatrzyma przecież. 

Nie wydaje mi się ,że założenie wątku dotyczącego zmiany na forum, jest łamaniem regulaminu, a tym bardziej zasmiecaniem, bo czego?  Pełno tu śmieci. Mamy prawo do oceny i robimy to w tym wątku, a nie w innych tematach.

Nasze za, lub przeciw, tak na prawdę nie ma znaczenia, bo nikogo nie obchodzi ,co o tym myślimy.  Chcieli zmienić i zmienili, niby dla nas, ale ja mam co do tego wątpliwości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Gość no tak napisał:

Ma znaczenie, czy ktoś jest długo na forum ,czy pisze pierwszy raz. Ja np przyzwyczajam się i nie lubie zmian, które niczego nie wnoszą ,a wrecz przeciwnie....utrudniają. 

Nasze za, lub przeciw, tak na prawdę nie ma znaczenia, bo nikogo nie obchodzi ,co o tym myślimy.  Chcieli zmienić i zmienili, niby dla nas, ale ja mam co do tego wątpliwości. 

W pełni się zgadzam. Te zmiany utrudniły korzystanie z forum. Przynajmniej mi, i to konkretnie. Ciężko mi się teraz tu poruszać. Poza tym wyglądowo to zrobiono jedna wielka kopię innych forum jak np kafeteria.. stare forum miało swoj wdzięk i było w jakiś sposób inne, wyróżniało się. A teraz? No mi się obecna forma w ogóle nie podoba.

Druga kwestia to właśnie opinie użytkowników i to tych najbardziej powiązanych z forum. Nikt nie pytał, żadnej ankiety, nic. Bo po co. Jedynie komunikat po fakcie .. Ja bym chciała stary wygląd i stara nawigację forum. Było konkretnie i przejrzyście. Ta jest bez ładu i składu.

L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla przykładu, żeby nie rzucać słów na wiatr. Popatrzcie sobie i porównajcie nasze nowe " lepsze" forum a te fora..

1. https://f.kafeteria.pl

2. https://forum.usa.info.pl/forum/6-forum-ogólne-usa/

Masakra. Wprowadzili zmianę żeby wszystko wyglądało na jedno kopyto.. I o ile kafeterie zrozumiem bo to należy do tej samej grupa WP to to forum USA już nie..

L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Gość Kkawa napisał:

Ok... zmienię na mniej rzucającą się w oczy 😉

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Jawiola😁

To wygląda, że te nowe oprogramowania nie są autorskie, kupują gotowce, nie znam się na tym, ale na oko widać, że jest bezpieczniejsze, coś za coś. 

To pisanie bez logowania jest tak wkurzające, że pewnie odstraszy hejterów i na pewno zachęci do logowania. 

Kiedyś odstraszało piszących fajne merytoryczne teksty, jak zalogowana, eeeech czy unna, dzisiaj je porównuję do jonki i no tak. Logujcie się i piszcie, bo teraz, bez tego, was z kolei odstraszą te utrudnione umieszczanie odpowiedzi. 

Zobaczymy, jak będzie funkcjonowało to forum po jakimś czasie, teraz za wcześnie na gruntowną ocenę. 

Szkoda tylko, że po każdym opuszczeniu forum, system wylogowuje, też tak macie? 

Szanuj zdanie innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, ka-wa napisał:

Szkoda tylko, że po każdym opuszczeniu forum, system wylogowuje, też tak macie? 

Tak, ale jeśli mam zapamiętane hasło to nie muszę wpisywać go za każdym razem od nowa. Klikam na "zaloguj" i otwiera się okno z gotowym nickiem i hasłem, tylko klikam "zaloguj się" i gotowe. Kwestia dwóch kliknięć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, zawsze tak miałam, ale to zapamiętanie trwało dłużej. 

Ale ten post co umieściłam za poprzednim wejściem, nie znika z panelu treści przy następnym wejściu i trzeba go usunąć, to już chyba grubo jest coś nie tak. 

Szanuj zdanie innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość onkaY
1 godzinę temu, ka-wa napisał:

Kiedyś odstraszało piszących fajne merytoryczne teksty, jak zalogowana, eeeech czy unna, dzisiaj je porównuję do jonki i no tak. Logujcie się i piszcie, bo teraz, bez tego, was z kolei odstraszą te utrudnione umieszczanie odpowiedzi. 

Miło mi, ja kiedyś próbowałam się zarejestrować, ale z nieznanych przyczyn nie udało mi się to. Napisałam nawet do moderacji, ktoś mi odpowiedział, ale nie udzielił żadnej pomocy, więc pozostałam "wolnym strzelcem.

Zgadzam się jednak, że rejestracja z pewnością zniechęciłaby część trolli, a zwłaszcza hejterów, których tutaj nie brakowało, jednak mam wrażenie (nie tylko ja), że to forum żyje własnym życiem, a moderacja nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość onkaY

...własnie spostrzegłam, że brakuje funkcji "edytuj", chyba, że nie widzę, albo się nie znam 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

😆

Godzinę temu, Gość onkaY napisał:

...własnie spostrzegłam, że brakuje funkcji "edytuj", chyba, że nie widzę, albo się nie znam 😞

Jest duża różnica między widokiem strony po zalogowaniu. 

U mnie tak jak pisałam, edytuje się post sam, muszę go usunąć, żeby pisać następny, mam nadzieję, że to się zmieni. 

Musiałabyś być na forum parę lat temu, to byś dopiero widział a jaki tu był hejt. 

Teraz mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej, bo jest masę powiadomień, redakcja ma ich na pewno więcej, to ich oczy będą bolały od ich usuwania, chyba, że włączą sobie opcje "nie powiadamiaj" 😁

Ja już jakiegoś powiadamienia się pozbyłam, teraz muszę się pozbyć info o tym, że ktoś mnie zacytował, nie chcę żadnych powiadomień, bo sama zaglądam, gdzie chcę. 

Spróbuj teraz się zalogować, można zgłaszać jak coś będzie nie tak, zobaczymy jak to będzie, dobrze, że można coś dopisać w zgłoszeniu. 

Idealnie to nigdy nie będzie, ale na to nie liczymy. 

Szanuj zdanie innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość onkaY

Ja także jestem obecna  na tym forum od przynajmniej 3 lat, a nawet chyba trochę dłużej i po pierwszej nieudanej próbie rejestracji (nigdy nie miałam takich problemów rejestrując się gdziekolwiek indziej), próbowałam jeszcze za jakiś czas, ale wtedy musiałabym całkowicie zmienić nick, bo dostawałam info, że Yonka i onkaY, są już zajęte 😞 ...chyba przeze mnie?

Co do raportowania niektórych postów, obawiam się, że przed ich usunięciem nikt ich nie czyta i są chyba usuwane automatycznie? Zauważyłam, że niektóre moje posty były usuwane, mimo, że nikogo nie obrażałam, a tym bardziej nie używałam niecenzuralnych słów, więc myślę, że raportował autor wątku, bo mu się po prostu moja odpowiedź nie spodobała, a tak nie powinno być.

Z jednym się zgadzam, usuwane są te posty, gdzie dochodzi do off topu i  ostrej wymiany poglądów nie związanych z tematem wątku, więc już nie wiem, czy ktoś kontroluje to forum, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

😆

7 godzin temu, Gość onkaY napisał:

😞

Nie ma co już w sumie wspominać przeszłości, po to jest ta zmiana, żeby było lepiej, inaczej, tak samo z logowaniem, zawsze możesz dopisać do nicku cyfrę czy myślnik. 

Teraz jak coś się kliknie niechcący, to nawet usunąć się nie da j.w., a jak sama edytujesz post to nawet za grubym drukiem to info jest w Twoim poście i jeszcze musisz napisać, dlaczego edytowałaś, przejrzystość aż do przesady. Zobaczymy jak wszystko wyjdzie w praniu😀😙

Szanuj zdanie innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja ,, no tak,, Zalogowalam się i robie probe czy wszystko działa. 

Już widzę, że coś mi się ładuje na panel jakies powiadomienie bez sensu. No zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...