Skocz do zawartości
Forum

Dziwne „zawroty głowy”


Gość Kinga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chciałam sie poradzić, bo już nie wiem co mam o tym myśleć.. oczywiście na badania będę się wybierać w najbliższym czasie, ale może ktoś mial coś podobnego ?  
Mianowicie od pewnego czasu w naprawdę różnych sytuacjach: podczas rozmowy z kimś, czy jest to rozmowa stresująca czy nie, w kolejkach w sklepie, w kościele, teraz nawet siedząc przy stole , po prostu robi mi się jakby słabo, czuje nagle takie przytłoczeniu w głowie jakby, momentami jakbym nie mogła złapać do końca oddechu. Wczoraj na rozmowie kwalifikacyjnej musiałam skupić swoją uwagę na czymkolwiek innym, próbując kaslac, wiercąc się na krześle, bo nie wiedziałam jak mam nad tym zapanować, myslalam, ze zaraz zabraknie mi powietrza. Jest to tak dziwy stan, ze nawet nie potrafię go dokładnie tak jak czuje opisać.. dodam, ze mam tak dopiero od pewnego czasu, powiedzmy od max pół roku.. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Kinga napisał:

Witam wszystkich. Chciałam sie poradzić, bo już nie wiem co mam o tym myśleć.. oczywiście na badania będę się wybierać w najbliższym czasie, ale może ktoś mial coś podobnego ?  
Mianowicie od pewnego czasu w naprawdę różnych sytuacjach: podczas rozmowy z kimś, czy jest to rozmowa stresująca czy nie, w kolejkach w sklepie, w kościele, teraz nawet siedząc przy stole , po prostu robi mi się jakby słabo, czuje nagle takie przytłoczeniu w głowie jakby, momentami jakbym nie mogła złapać do końca oddechu. Wczoraj na rozmowie kwalifikacyjnej musiałam skupić swoją uwagę na czymkolwiek innym, próbując kaslac, wiercąc się na krześle, bo nie wiedziałam jak mam nad tym zapanować, myslalam, ze zaraz zabraknie mi powietrza. Jest to tak dziwy stan, ze nawet nie potrafię go dokładnie tak jak czuje opisać.. dodam, ze mam tak dopiero od pewnego czasu, powiedzmy od max pół roku.. 

ja też się podpinam po ten wpis mam podobnie, ciekawe o co w tym chodzi....

Odnośnik do komentarza

Przyczyn może być takie wiele, ze trudno je wszystkie tu wypisać. Nie obejdzie się bez konsultacji z lekarzem i serii badan.

Ja mam zawroty głowy od lat i prawdo podobnie od kręgosłupa. Chociaż może tez być od zbyt niskiego ciśnienia lub ze stresu. Nie jestem pewna, bo tego się tak naprawdę nie da stwierdzić na 100%. Wykluczono poważniejsze przyczyny. Ja natomiast zaobserwowałam, że mnie boli kręgosłup w czasie zawrotów albo zaczyna boleć zaraz po zawrotach głowy. Z kolei mierzenie ciśnienia wskazuje, że mam niskie... zbyt niskie w momentach zawrotów.  A gdy się zestresuję to mam wrażenie, że mdleję.

To tylko moje obserwacje.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...