Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, od około 2-3 lat mam nieregularny okres – co półtora miesiąca, co dwa miesiące itd. Byłam z tym u ginekologa i zapisał mi tabletki antykoncepcyjne, bo chciałam – pomogło, miałam wtedy regularny okres. Od pół roku nie biorę już tabletek, okres znowu się rozregulował. Mam go co dwa miesiące, ale w międzyczasie odczuwam bóle podbrzusza, jakbym ten okres miała dostać, ale nie dostaje. Dodatkowo odczuwam obliżone libido, wypadanie włosów, suchość pochwy (czasem i ból przy współżyciu), łamliwe paznokcie i kłopoty z cerą. Ostatnio również mam upławy (mimo antybiotyku, szybko powracają) cytologia w normie. Zrobiłam badania krwi prywatnie i zależało by mi na interpretacji – ponieważ wizytę już u innego ginekologa mam za półtora tygodnia. Dodam, że badania wykonałam podczas miesiączki ( pierwszego dnia ) ponieważ nie spodziewałam się, że ją dostane. Większość wyników mam w normie, ponieważ robiłam ogólne badania tarczyce i hormony, więc wypiszę tylko te, które mnie interesują lub wynik jest nieprawidłowy EOZYNOFILE – 0 (norma 2-4) CHOLESTEROL HDL 78,92 ( norma 40-60) FERRETYNA 26,99 TSH 2,57 FT3 2,97 FT4 0,97 FSH 4,83 ESTRADIOL 57,88 PROGESTERON 0,34 PROLAKTYNA 7,78 KORTYZOL 14,01 Będę wdzięczna za odpowiedź, może muszę jeszcze jakieś badania wykonać? Ponieważ niepokoją mnie te objawy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...