Skocz do zawartości
Forum

Wzdęcia :( POMOCY!!!


Gość gienka34

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Gość gienka34 napisał:

Dziewczyny, a może i chłopaki też, co robicie, żeby szybko i skutecznie pozbyć się wzdęć, a szczególnie wywołanych niestety przejedzeniem?

W tym roku zaliczyłam nie tylko katolickie święta, ale i prawosławne u babci męża, więc w moim przypadku na wzdęcia i uczucie pełności przydały sie tabletki ulgasim. I to bardzo mi pomogły!

 

Odnośnik do komentarza

Nie, no własnie nie mam jakoś często wzdęć, a w zasadzie wcale nie mam, kiedy jem normalnie. Tylko właśnie czasem zdarzają się wyjątkowe sytuacje, kiedy człowiek sobie pofolguje i wtedy przydaje się jednak jakieś wsparcie, żeby z tymi wzdęciami sobie poradzić ?

 

Odnośnik do komentarza

Bardzo często piję zieloną herbatę dla smaku i wzdęć rzeczywiście nie mam, ale jednak jak jestem na imprezie, to nie zawsze do zielonej herbaty mam dostęp, dlatego noszę w torebce ulgasim, żeby tych wzdęć się jak najszybciej pozbyć.

 

Odnośnik do komentarza

Mi wzdęcia najczęściej zdarzają się w trasie. Dużo jeżdżę po Polsce i tak to jest, kiedy trzeba jeść w pośpiechu. W każdym razie właśnie ulgasim mam zawsze w aucie i te tabletki pomagają mi na takie dolegliwości żołądkowe.

 

Odnośnik do komentarza

Probiotyki i ziółka są oczywiście doskonałe na wzdęcia. Jednak np. na imprezie tj. wesele to trudno szukać ziółek, parzyć je i czekać aż pomogą. ja wtedy wolę wziąć symentykon, który jest w tabletkach ulgasim i problem z głowy.

 

Odnośnik do komentarza

z ziół to na pewno kojarzę koper włoski i miętę, nie działa to moze jakoś hiper skutecznie ale jeśli nie masz nic innego pod ręką to lepsze to niż nic, jak mozesz iść do apteki to ulgasim, jest na bazie symektonu który jest badzo skuteczny przy wzdęciach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...