Skocz do zawartości
Forum

zmywarka jaką warto kupić?


Gość riggo

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką zmywarkę warto kupic? Jakie funkcje się wam przydają? Ciekawa mi się wydaje electrolux comfort lift, bo ma ten podnoszony do góry dolny kosz, zawsze to mniej schylania i n pwno jest to mniej obciążające dla kręgosłupa

Odnośnik do komentarza

dobry wybór, moja mama ma ten model od paru miesięcy, super sprawa. Nie musi się schylać żeby naczynia wyjąć, to dla starszej osoby to duża wygoda na pewno. Mama się obawiała, że sprzęt będzie dużo wody i prądu zużywał ale ten model jest bardzo energooszczędny i na szybkim trybie zużywa coś koło 10 l wody

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Irma napisał:

Zdecydowanie najlepsza zmywarka dla mnie i mojej rodziny to nasz Electrolux ComfortLift swietna ma podnoszony kosz dolny nie trzeba się schylać

Na ile zestawów jest ta zmywarka? 

Odnośnik do komentarza
Gość bonifacy

Z tego co pamiętam to na 14 kompletów. Ale sam ten dolny kosz to mega rozwiazanie. Chociaż electrolux w ogole wychodzi na przeciw bo ta druga o ktorej pisaliscie z trzecim koszem też niezle moglaby się u mnie sprawdzic. 

Odnośnik do komentarza

Jest na 13 kompletów, wiem bo mam taką, ale to uwierzcie mi że i tak ogrom przestrzeni w którą można włożyć wszystko nawet z dużego obiadu ? Ja jestem zwolenniczką mycia w zmywarce totalnie wszystkie, bo dla mnie to wygoda ? A jeszcze jak kosz sam się unosi, żeby mi ułatwić to w ogóle cudo. 

Odnośnik do komentarza

Wybierając zmywarkę, warto zwrócić uwagę, ile litrów wody potrzebuje do przeprowadzenia jednego cyklu zmywania. Do kwoty 1500 zł można znaleźć naprawdę dobre urządzenie https://inlago.pl/blog/jaka-zmywarka-do-zabudowy-do-1500-zl/. Dodatkowo, zmywarki do zabudowy mogą mieć panele częściowo lub całkowicie zintegrowane, a wiele z nich odznacza się cichą pracą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...