Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Depresja,,,to jest straszna choroba i nie wolno brac tabletek depresyjnych,,,bo z nich sie nie wychodzi….Bralam tabletki przez 4 lata i powiedzialam sobie pewnego dnia dosyc i rzucilam tabletki,,,po dwoch miesiacach mialam nawrot choroby,,,mimo wszystko nie podalam sie i nie wroclam do tabletek,,,juz wczesniej zaczelam brac witaminy na depresje...Mieszkam w Kanadzie i dowiedzialam sie ze Kanada wyprodukowala witaminy na depresje i sa rzeczywiscie fantastyczne duzo osob wyleczylo sie biorac te witaminy,,,teraz podam nazwe,,,TRUEHOPE EMP,,,,miedzy czasie przeczytalam artykul,,,DEPRESJA NIE,TO TYLKO BRAK WITAMIN,,,majac depresje trzeba jesc bardzo duzo witamin,,,,prawdopodobnie ludzie chorzy na depresje nie przyswajaja witamin z pokarmu,,,,polecam ten artykul….Jestem osoba wierzaca i jestem pewna ze to DIABEL prowadzi do depresji,,,dzisiejszych czasach zbiera zniwo bo bardzo duzo ludzi popelnia samobojstwo….Gdy bardzo zle sie czulam,,,postanowilam ze cos z tym zrobie i znalazlam modlitwe o uwolnienie od zlego ducha,,,MODLITWA O ODRZUCENIE ZLYCH DUCHOW ZA PRZYCZYNA NIEPOKALANEJ,,,,ta modlitwa sprawila ze juz po trzech tygodniach poczulam sie dobrze,,,witaminy mi pomagaja ale z depresji nie wychodzi sie w ciagu trzech tygodni,,,,Napisalam do Panstwa aby podzielic sie moimi doswiatczeniami i zapewnic ze mozna wyjsc z depresji,,,dzisiaj czuje sie fantastycznie i zycze wszystkim ktorzy sa chorzy na depresje zeby nigdy sie nie poddali…...

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...