Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość orlo

soki warzywne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość orlo

Pijecie tego typu soki? Chciałam ograniczyć kawę i jedną kawę dziennie zastąpiłam pomidorowym tarczynem, czuję się o wiele lepiej, znacie jakieś ciekawe przepisy na soki warzywne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iwonnowa

Piję i bardzo lubię z warzywnych to pomidorowy lubię najbardziej, też często kupuje tarczyna ,   lubię też bardzo sok z buraka i jabłka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niszka

ja z kolei lubię soki sportfood, które są na prawdę sycące i mają niezły smak i dobry skład. także ja je lubię kupować bo wiem ze inwestuję w coś zdrowego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pnnana

Tarczyn jest dobry, lubię te ich szklane, wygodne butelki, tak najbardziej to lubię właśnie sok pomidorowy, lubie tez marchewkowy i z buraka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość halka

Pierwsze słyszę. Jeśli chodzi o soki warzywne, to polecam tymbark vega, bardzo smaczne 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agatka

Oo... też je bardzo lubię, zwłaszcza śródziemnomorski jest pyszny 🙂 Zabieram je do pracy, bo nie mam tam opcji odgrzania obiadu, więc taki soczek do kanapki to już całkiem niezły posiłek 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tamamka

Bardzo lubię sok z buraków z jabłkiem, zaraz po nim jest pomidorowy tymbarka i te soki warzywne vega, są najsmaczniejsze z warzywnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...