Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przyjmuję tabletki antykoncepcyjne belara. Drugi cykl. Ostatnio w 3 tygodniu przyjmowania tabletek miałam wymioty spowodowane zatruciem pokarmowym - ok 2,5 h od przyjęcia tabletki. Nie przyjęłam szybko następnej tabletki, ponieważ wymioty były mocne i utrzymywały się do następnego dnia. Kontynuowałam przyjmowanie od następnego wieczora zgodnie z wcześniejszym trybem. Pojawiło się brązowe plamienie. Została mi do przyjęcia ostatnia tabletka z blistra. Moje pytanie brzmi, czy robić 7 dniowa przerwę, czy rozpocząć od razu kolejne opakowanie?

Odnośnik do komentarza

Powiem tak skoro było tak silne zatrucie i miałas wymioty a mozliwe ze tez miałas biegunkę, to powinnas sie dodatkowo zabezpieczyć. Ja tez biorę belarę i wiem ze te pigułki sa bardzo skuteczne ale trzeba je przyjmować systematycznie. Ja powiem może co bym zrobiła na twoim miejscu. Zrobiłabym 7-dmio dniową przerwę ale zabezpieczała bym się dodatkowo. Bo tak czy siak czy zrobisz przerwę czy weźmiesz drugie opakowanie to i tak musisz dla pewnosci sie zabezpieczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość Autorka pytania

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Oczywiście, od tego incydentu stosujemy dodatkową antykoncepcje. Sama nie wiem już co robić. Wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę, a plamienie przekształciło mi się już w normalne krwawienie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...