Skocz do zawartości
Forum

Plastyka


Gość weroonka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałam. Też się o to bałam, ale mój chirurg zapewniał mnie na konsultacjach, że wszystko będzie działać jak należy. Byłam u doktora Łątkowskiego z Polanicy-Zdrój, bo wiele dobrego o nim słyszałam i te opinie faktycznie były prawdziwe. Jestem po zabiegu już jakiś czas, operacja udana w 100%, mam normalne czucie, wszystko działa tak jak powinno, a nawet lepiej, polecam jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Ja też jestem po labioplastyce, z tym , że robiłam w Knack Clinic we Wrocławiu u dr Knakiewicza i muszę powiedzieć, że efekt końcowy jest super. U mnie trzeba było zmniejszyć wargi sromowe - ocieranie i te sprawy, a teraz jest mega ulga. Czucie jest normalne, a tam na dole wszystko prezentuje się bardzo dobrze, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Też byłam u Łątkowskiego i potwierdzam, taki chirurg to skarb. Operacja i temat jest dla mnie wstydliwy, ale pan dr starał się jak mógł, żebym poczuła się komfortowo i opowiedziała o tym co jest nie tak i co chcę poprawić. Jego starania przyniosły świetny efekt, bo przy nim czułam się naturalnie i w końcu zdecydowałam się na zmniejszenie warg sromowych. Sam zabieg nie był straszny, po wszystkim, jak już doszłam do siebie mogę śmiało powiedzieć, że czucie jest takie samo jak przed operacją, wszystko działa należycie, no i żyje się lepiej, bo bez obtarć :), polecam. 

Odnośnik do komentarza

nie, ja labioplastyki nie mialam , na cellulit to jedynie fala uderzeniowa w dermed w krakowie i to wszystko, ale nie załuje, świetne zabiegi tam maja i bardzo konkretne :) Zwłókniały cellulit poszedł w zapomnienie 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...