Skocz do zawartości
Forum

Ortodonta - czy jest się czego bać?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, muszę mieć zakładany aparat ortodontyczny i ostatnio się przeprowadziłam i szukam jakiegoś dobrego ortodonty w Świdnicy. Jak na razie znalazłam ofertę kliniki laryngologicznej nclinic i zastanawiam się czy mieliście z nimi styczność. Zbierają bardzo fajne opinie w sieci, ale fajnie było by usłyszeć też jakieś rekomendacje od kogoś kto miał okazję ich odwiedzić :) Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że w temacie nie doprecyzowałeś/aś, o jakie miasto Ci chodzi... Ja mogę polecić Ci świetnych specjalistów, ale z Warszawy, sama leczę się w Rock Your Smile i wiem z doświadczenia, że mają najlepszych ortodontów u siebie. Również kierowałam się opiniami, ale też rekomendacjami od znajomych, którzy też tam się leczą.

Odnośnik do komentarza

Też polecam Rock Your Smile :) Ja chodzę do Wawy na Odkrytą, są jeszcze inne gabinety w stolicy, ale też wiem, że w Poznaniu działają :) Tak że sprawdź. Faktycznie ortodontów mają z górnej półki, po specjalistycznych kursach, z dużą wiedzą i umiejętnościami. Dobry ortodonta to klucz do sukcesu w leczeniu aparatem :) 

Odnośnik do komentarza
Gość sabinaaa91

Tak, dzialaja w Poznaniu bo ja sama chodze wlasnie do Rock Your Smile na Norwida do dr Kocent. Polecam bardzo, profesonalna opieka, a pani dr ma super podejscie i jest przemila osoba i bardzo pomocna. Zgadzam sie ze warto wybrac dobrego ortodonte ktory zna się na swojej pracy i dobrze poprowadzi leczenie!!!

Odnośnik do komentarza
Gość małgosia29

Ja właśnie szukam ortodonty w Poznaniu, tak że dzięki za namiar na Rock Your Smile - czytałam już zresztą o nich dobre opinie. Dr Kocent również ma bardzo dobre oceny. Zależy mi na dobrym specjaliście, bo coś czuję że moje leczenie może potrwać... Niestety mam dość krzywe zęby i dużo stłoczeń ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.12.2019 o 11:47, joasiakram napisał:

Hej, muszę mieć zakładany aparat ortodontyczny i ostatnio się przeprowadziłam i szukam jakiegoś dobrego ortodonty w Świdnicy. Jak na razie znalazłam ofertę kliniki laryngologicznej http://www.ortodontatorun.pl/o-nas/ i zastanawiam się czy mieliście z nimi styczność. Zbierają bardzo fajne opinie w sieci, ale fajnie było by usłyszeć też jakieś rekomendacje od kogoś kto miał okazję ich odwiedzić ? Z góry dzięki za pomoc

Ja byłem, miałem straszny zgryz a teraz ciągle się usmiecham!

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.03.2020 o 19:13, Gość małgosia29 napisał:

Ja właśnie szukam ortodonty w Poznaniu, tak że dzięki za namiar na http://dentysta-torun.com.pl/czy-wolno-leczyc-zeby-z-aparatem-ortodontycznym/ - czytałam już zresztą o nich dobre opinie. Dr Kocent również ma bardzo dobre oceny. Zależy mi na dobrym specjaliście, bo coś czuję że moje leczenie może potrwać... Niestety mam dość krzywe zęby i dużo stłoczeń ?

To powodzenia w leczeniu!

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.12.2019 o 21:47, Gość alillka napisał:

Szkoda, że w temacie nie doprecyzowałeś/aś, o jakie miasto Ci chodzi... Ja mogę polecić Ci świetnych specjalistów, ale z Torunia, sama leczę się w http://www.dentysta-torun.eu/ortodonta/ i wiem z doświadczenia, że mają najlepszych ortodontów u siebie. Również kierowałam się opiniami, ale też rekomendacjami od znajomych, którzy też tam się leczą.

A mają tam jakiś niewidoczny aparat na zęby?

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.02.2020 o 17:17, Gość sabinaaa91 napisał:

Tak, dzialaja w Poznaniu bo ja sama chodze wlasnie do http://www.dentysta-torun.pl/ortodonta/ na Norwida do dr Kocent. Polecam bardzo, profesonalna opieka, a pani dr ma super podejscie i jest przemila osoba i bardzo pomocna. Zgadzam sie ze warto wybrac dobrego ortodonte ktory zna się na swojej pracy i dobrze poprowadzi leczenie!!!

Na Norwida? To blisko mojego domu!

Odnośnik do komentarza

Absolutnie nie! Szczerze polecam zainwestować w swój uśmiech, efekty mogą być spektakularne ? Ja chodzę do Rock Your Smile i już jestem na finiszu leczenia i widzę, jak zmienił się mój uśmiech. To meeega cieszy, bo pozbyłam się swojego największego kompleksu - krzywych zębów!

Odnośnik do komentarza
Gość Assanka

a ja to chodzę do stomatologii dr Cichonia - dobrze i dokładnie leczą, jestem zadowolona, no i namówili mnie na ortodontę - u nich założenie aparatu bo mam krzywe. opłaca się - warto bo teraz będę mieć piękny uśmiech

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...