Skocz do zawartości
Forum

Fajne miejsca na wakacje


Gość Rumertera

Rekomendowane odpowiedzi

Cypr, Pafos, hotel Coral Beach 5*, suuuuuper, tylko nie w sierpniu (można się ugotować) - hotel przy samiutkiej plazy (piaszczystej), 2 baseny na zewnątrz+basenik dla dzieci, basen olimpijski, basen kryty, plac zabaw, obsługa baardzo przyjaźnie nastawiona do dzieci i wogóle do gości. w restauracji jedzonko dla dzieciaczków (rzecz jasna nie dla neimowlaczków, ale dla 1,5 roczniaka sie znajdzie sporo), łóżeczka i pościel dla dzieci, ręczniki dla dzieci.

W Warszawie natomiast mogę polecić salę Airo. Swietna sala zabaw, w której bardzo nam sie podobało. https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw

Odnośnik do komentarza

Ja stwierdziłem, że skoro są teraz tanie busy do Holandii to tam się wybiorę. Wiem, że bus nie jest najwygodniejszy, ale przejazdy z Polski do Holandii i przejazdy z Holandii do Polski są teraz coraz bardziej popularne i chyba się skuszę. Znalazłem taką ofertę https://www.trans-expres.pl/busy-do-holandii.html Wydaje mi się atrakcyjna. Czy ktoś z Was wybrał się kiedyś na wycieczkę za granicę busem? Jakie były wrażenia?

Odnośnik do komentarza

Jestem zadowolona z Coral Travel i szczerze mówiąc mam zamiar dalej z nimi jeździć. Zawsze jest bezpiecznie i dobrze zorganizowane. W taki sposób mogę bez problemu odpoczywać i najzwyczajniej na świecie odpoczywać. 

Odnośnik do komentarza

Warto w te wakacje skupić się na wyjazdach po Polsce. Warto pokazać dzieciom polskie góry latem. Są naprawdę zachwycające i co najważniejsze - można zorganizować tam wiele atrakcji. Piesze wędrówki, wycieczki rowerowe, masa spędzonego czasu na świeżym powietrzu będzie świetnym spędzaniem wolnego czasu dla aktywnych dzieciaków. Ja ze swojej strony mogę polecić Hotel Klimek SPA. Tam na uwagę szczególnie zasługuje Aquapark, do którego wstęp jest nielimitowany i na pewno będzie to świetna rozrywka dla dzieci w każdym wieku. A rodzice mogą zrelaksować się w SPA czy na romantycznej kolacji, zostawiając dzieci pod opieką niani hotelowej. Teraz można zakupić vouchery z 30% bonusem na wykorzystanie na usługi hotelowe. 

Odnośnik do komentarza
Gość Johny Bravo

W tym roku wiadomo jak jest, jeśli jednak ktoś z Was zdecydował by się na wyjazd do Anglii, lub pracował tam sezonowo i teraz musi wrócić do kraju to polecam podróż busem. Z samolotami różnie może być w czasie pandemii nie dość, że ograniczenia to jeszcze nie wiadomo czy zaraz nasz kraj lub Anglia nie zostaną wpisane na czarną listę. Dlatego do Anglii lub z powrotem polecam przejazd busem. Ostatnio właśnie przeglądałem taką opcję i natknąłem się na ofertę firmy świadczącej takie usługi https://busydoanglii.com.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...