Skocz do zawartości
Forum

bóle miesiączkowe


Gość soisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PaniGienia3

Znam ten ból i PMS i okres po ciązy są dużo cięższe dla mnie. Na bóle najlepiej mi pomaga ciepły termofort na brzuch plus vemonis fem, on działa rozkurczowo i przeciwbolowo, a do tego czekolada ;) taki zestaw mis ię sprawdza co miesiąc

Odnośnik do komentarza

 

Ja też mam straszne bóle menstruacyjne, po ciąży wcale one nie stały się mniej dokuczliwe, brzuch boli tak sam jak przed narodzinami dziecka. Zawsze w czasi eokresu mam przy sobie tablrtki bo czesto nie jeste w stanie wytrzymać z bólu, teraz kupiłąm vemonis bo mi przyjaciółka poleciła, działają super, ból szybko mija po ich przyjęciu. 

 

Odnośnik do komentarza

ja po ciąży też miałam nieregularne i bolesne miesiączki, jakoś udało się to opanować hormonami, teraz sprawdzam sobie swoje cykle i zabezpieczam się niehormonalnie diafragmą dopochwową, ale hormony brałam pół roku i jakoś pomogło  

Odnośnik do komentarza

Mnie co miesiąc okropnie boli i w zasadzie prawie zawsze miałam bardzo bolesne okresy. Brałam różne tabletki a najczęściej po kilka... Ostatnio trafiłam na tabletki vemonis femi i przyznam, że te są najlepsze bo działanie mają podwójne przeciw bólowe i rozkurczowe. Jak wezmę 2 tabletki to ból przechodzi na długi czas. 

Odnośnik do komentarza

 

ja też ostatnio natrafiłam na te tabletki w aptece, u mnie też jest tak, że w czasie okresu strasznie cierpię, ból aż mnie przeszywa na wylot, farmaceutka poleciłą mi te tabletki vemonis i wzięłąm, dziąłają narpawdę super, ból dzięki nim szybko mija, a do tego kosztują zaledwie kilka złotych więc warto mieć przy sobie jeśli dokucza nam ból w czasie okresu. 

 
Odnośnik do komentarza

Ja mam sposób zaproponowany prze mojego gine, mam w domu tester owulacyjny taki ze śliny- bardzo prosty w obsłudze no i tani, znam swoje cykle, wiem kiedy mam krwawienie no i wcześniej biorę tabletki przeciwbólowe i w dzień miesiączki mam spokój 

Odnośnik do komentarza

jeśli macie takie bóle że musicie łykać najsilniejsze leki przeciwbólowe to szkoda się katować. idźcie do ginekologa i powiedzcie że jest taki problem. bolesne miesiączki są leczone tabletkami antykoncepcyjnymi, u mnie na przykład poprawiło się po belarze więc to naprawdę sprawdzona metoda

Odnośnik do komentarza
Gość beterska

o kurcze o takim rozwiązaniu nie słyszałam, ja tradycyjnie przed zbliżającym się okresm kupuję tabletki vemonis które mi pomgają na silne bóle menstruacyjne, ostatnio tylko one mi pomagają bo działają rozkurczowe a ja mam naprawdę bardzo silen skurcze w czasie okresu, a pierwsze lepsze tabletki nie pomagają. 

 
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...