Skocz do zawartości
Forum

Po rozstaniu


Gość Po rozstaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Po rozstaniu

Hej, temat na pewno wam dobrze znany- rozstanie.
Rozpisywać się nie będę. Jak poradzić sobie po rozstaniu ( o którym zadecydowała druga strona)?
Wiem, wyjść do ludzi, inwestować w siebie, skupić się na sobie, tworzyć cele. Tylko jak poradzić sobie z pustką, wspomnieniami, miejscami gdzie bywało się razem, wspólnym czasem i wspólnymi przyzwyczajeniami? Po prostu z brakiem kogoś kogo się szczerze kochało? To dobija.
Sposób przywolywania złych wspomnień nie często zdaje egzamin. Po prostu jestem osobą mało pamietliwą.
Pytanie - jak?
Ps. Jeszcze teraz te święta, sylwester i czas dla bliskich...

Odnośnik do komentarza

Witam,

no mnie spotkało to miesiąc temu - bylismy ze sobą 4.5 roku, wielkie plany na przyszlość itp. no...i nagle cios. fakt - ja moze za ostro powiedzialem pare rzeczy, ona odpowiedziala i bylismy obrażeni. potem jużona stwierdzila ze nie ma sensu ( mielismy jeszcze kontakt po, ona sie wahała czy może dobrze sie stało). Niestety ten okres swiateczny i sylwestrowy nie sprawia ze czuje sie z tym dobrze.
Ale mysle ze najlepszą radą tutaj jest...poprostu zająć się sobą i nie mysleć o tym wszystkim. Zacząć się samorealizować poprostu. I myśle że kiedyś ( mam 38 lat) to sie odwróci...nie ma co sie nad sobą użalać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...