Skocz do zawartości
Forum

Dobra prostownica?


Gość Melonka8

Rekomendowane odpowiedzi

jak wybierzesz model od babyliss to na pewno będziesz zadowolona, mam ST455E, rewelacja. Nie  pali włosów, szybko się nagrzewa i ma jonizację, jestem z niej bardzo zadowolona, bo da się szybko i efektownie zrobić różne fryzury.

Odnośnik do komentarza

Łapcie namiary - sprzet-fryzjerski.pl/babyliss-pro-bab3000epe-elipsis-3000-prostownica-do-wlosow.html Kawał solidnego sprzętu o bardzo dobrych parametrach. I to już coś dla wymagających. Nie ma sensu wydawanie mniejszej kasy. Trzeba do tego podejść racjonalnie. 

Odnośnik do komentarza

Jak widać, zakup prostownicy nie powinien ograniczyć się tylko do pobieżnego wyboru pierwszego lepszego modelu. Producenci urządzeń do stylizacji włosów wyposażają je w coraz to nowsze funkcje, które znacznie usprawniają układanie fryzury. Przed zakupem dokładnie zapoznaj się ze specyfikacją interesującej cię prostownicy i przeczytaj pomocne artykuły https://maxelektro.pl/poradniki/ceramiczne-tytanowe-czy-turmalinowe-wybieramy-plytki-w-prostownicy,31.html

Odnośnik do komentarza

jeśli ktoś nadal szuka to polecam to cudo :) można np. regulować temperaturę - czego brakowało mojej poprzedniej prostownicy i niestety odbiło się to na kondycji moich włosów... na pewno ze zniżką można ją kupić na https://www.notino.pl/babyliss/stylers-i-pro-230-steam-prostownica-do-wlosow/, niestety ja kupowałam drożej, ale to już jakiś czas temu i w innym sklepie

Odnośnik do komentarza

Patrzcie tutaj - fryzomania.pl/valera-prostownica-swiss-x-pulsecare.html Pewnie, że to kwestia dopasowania odpowiedniego sprzętu, ale akurat to nie powinno być wielkim problemem. Jeśli kupujecie jakieś rozwiązanie, to od razu najlepiej takie, które się sprawdzi przez lata. 

Odnośnik do komentarza

Wypasiony model, zobaczcie - fryzomania.pl/fox-salsa-prostownica-do-wlosow-z-funkcja-jonizacji-i-olejkiem-arganowym.html Sprawdzi się na spokojnie przez lata. Bardzo dobre parametry, solidność, no i coś, co jest przygotowane na potrzeby salonowe, więc w domu tym bardziej powinno znakomicie działać. 

Odnośnik do komentarza

BaByliss jest bezkonkurencyjny? Ja mam model Straight & Curl Brilliance i jest świetna. Ma jonizację, więc aż tak nie niszczy włosów, a do tego ma regulację temperatury, więc można sobie wybrać. Troszkę droga, ale to naprawdę sprzęt na lata ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...