Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość o...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dwa tygodnie temu zaczęłam przygodę z tabletkami antykoncepcyjnymi. W sobotę pojawiło się niewielkie plamienie, cały dzień czułam jakby to był pierwszy dzień miesiączki, dlatego postanowiłam wziąć tabletkę. Niestety prez całą noc nie wystąpiło krwawienie, dopiero w dzień, koło godz. 12. Dlatego biorę tabletki regularnie. Dziś jest 13 dzień cyklu, a ciagle występuje u mnie(niewielkie) brązowe plamienie. Mam też bóle, które miewałam przy owulacji. Zaznaczę, że współżyłam w 10 dzień cyklu, bez żadnego dodatkowego zabezpieczenia. Czy jest możliwe, że owulacja wystąpiła i może dojść do zapłodnienia? Biorę regularnie o stałej porze tabletki. Czytałam u ulotce(Belara), że możliwe jest występowanie plamienia, ale czy aż tak długie?

Odnośnik do komentarza

Ja też biore belarę i nie miałam takich problemów. Jeśli brałas tabletki regularnie od pierwszego dnia cyklu to nie powinnaś się obawiać. Chyba ze pigułki były brane nieregularnie. To wtedy jeśli się dodatkowo nie zabezpieczałaś to moze powinnaś zrobić test. a jesli chodzi o plamienia to najlepiej udać sie do swojego lekarza,on na pewno znajdzie odpowiednie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...