Skocz do zawartości
Forum

Codzienne walenie konia


Gość Penis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość odpowiedź

Jeżeli będziesz się odżywiał jak buhaj zarodowy i przestrzegał higieny i smarowania, to najwyżej schudniesz, albo i nie. W przeciwnym razie wyrobisz nawyk silnego tarcia, i w piździe dziewczyny się nie spuścisz. Jeżeli nie umyjesz chuja i posmarujesz lubrykantem poślizgowym, to narobisz na delikatnej śluzówce napletka i żołądzi ranek bolesnych, wprowadzisz jakieś bakterie brudu i ci chuja amputują, bo nie wytrzymasz bólu.
GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
Wiedz, że co za dużo, to i świnia nie zeżre. Wiedz też, że narząd nieużywany zanika lub rakowacieje. Ale tak dla zdrowia prostaty, to wystarczy trening wg zasady 3 x 30 x 130, gdzie 3, to tszi razy w tydniu

Odnośnik do komentarza

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 19-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.. .

Odnośnik do komentarza
Gość Do siurka

poświęcając czas na bicie konia, zaniedbasz szkołę i zdobycie jakiegoś zawodu, pracy, mieszkania, i kilku złotych na chleb i mydło. W związku z tym czeka cię śmierdząca noclegownia, w której ci siurek nawet nie stanie, a seks z dziewczyną dosiądziesz jak świnia tańce. Zatem wal i zdychaj pod płotem, lub w noclegowni. Wybacz, ale na taką twoją głupotę nie ma innego opisu. Mam nadzieję, że wyciągniesz wnioski.

Odnośnik do komentarza

cyt.: jednorazowo połknąć 2kg wapna nie gaszonego!!
KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
niedrogi młody rolniku, chciałeś zabłysnąć wiedzą z uprawy gleby, a pisowni nie znasz. Otóż ww. zdanie powinno tak brzmieć:
...jednorazowo połknąć 2 kg wapna niegaszonego !!!!
&........................................................nie gaszonego a niegaszonego, czyli silnie żrącego!!!! Takiego wapna niegaszonego używa się do utylizacji szczątków organicznych, zabijając jednocześnie wszelkie drobnoustroje chorobotwórcze typu bakterie, wirusy, grzyby.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej wstrzyknij se takiego niegaszonego wapna do nosa i zatok, wtedy dostanie się ono tesz do musku i ci wyżre głupotę. Przed tym zabiegiem wsać główkę siurka do wiadra z gaszonym wapnem, to szypciej spóścisz głupotę z musku w postaci krwistej spermy.

Odnośnik do komentarza
Gość DoSiostry

~siostra bacy
Nawet bym mu dała tak jak tacie, ale siusiaka ma takiego malutkiego /tylko 14cm/. A mama mówiła, że też słabo tym swoim mikrosprzętem włada. Więc wolę z ojcem...

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Kto jest kto?
tata to menszczyza , który cię spłodził z twojom mamą, tak?
a ojciec, to tata twojego męża , tak?
N,o to dobrą jesteś dupodajkom, gratuluje pizdolino.

Odnośnik do komentarza
Gość siostra bacy

~DoSiostry
~siostra bacy
Nawet bym mu dała tak jak tacie, ale siusiaka ma takiego malutkiego /tylko 14cm/. A mama mówiła, że też słabo tym swoim mikrosprzętem włada. Więc wolę z ojcem...

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Kto jest kto?
tata to menszczyza , który cię spłodził z twojom mamą, tak?
a ojciec, to tata twojego męża , tak?
N,o to dobrą jesteś dupodajkom, gratuluje pizdolino.

Jak nie rozumiesz dziecko prostego zdania to jesteś zwykłym nic nie znaczącym dupkiem. Sio do szkoły.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...