Skocz do zawartości
Forum

Powiększanie ust


Gość Gamlarke

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gamlarke

Hej, dziewczyny
Jestem świeżo po nowych cycuszkach i powoli zastanawiam się nad delikatnym powiększeniem ust - 0,5ml w górną wargę głównie, aby wyrównać asymetrię między wargą, a dolną.

Powiedzcie, z doświadczenia który kwas da najbardziej naturalny efekt na pierwszy raz- będzie najmniej wyczuwalny i problematyczny ( przeraża mnie wizja grudek itp.)
Wiem, że 0,5 to niewiele, ale wiadomo- też da się zespsuć...
I czy któraś z Was może powiekszała usta w tej klinice:
https://klinikamagnuccy.pl/kosmetyka-estetyczna/

Jak efekty?

Odnośnik do komentarza

ja jestem na "świeżo" po powiększaniu ust, robiłąm sobie w warszawie w magic visage, zdecydowałam się na 1 ml i efekt wyszedł super, żadnych grudek czy nierówności, ja zdecydowałam sie na kwas hialuronowy jako wypełniacz i uważam, zę to jeden z najlepszyh wypełniaczy. 

Odnośnik do komentarza
Gość mareszka

moim zdaniem powiększanie ust to jedyne rozwiązanie żeby na stałę powiększyć usta, ja sama robiłam w salonie Magic Visage usta, wtrzyknęłam sobie 1 ml kwasu hialuronowego i wyszło super, bardzo naturalny efekt, z czego jestem bardzo zadowolona. 

Odnośnik do komentarza

No ja wolałam powiększyć własnym tłuszczem. U mnie asymetria była dość znacząca, to też uznałam, że pora i czas to zmienić. Zabieg miałam robiony w Knack Clinic we Wrocławiu i polecam ją serdecznie. Nie tylko lekarz okazał się bardzo miły i pomocny, omówił cały zabieg i wszystko mi wytłumaczył, ale też świetnie poradził sobie z moim trudnym przypadkiem. Usta teraz są idealnie równe, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Moje kolezanka z pracy robiła zabieg powiększenia ust w klinice Magnopere ul. Grzegórzecka 67d/ 102 Kraków i bardzo ładnie jej zrobili. Również się na niego zdecydowałam i musze przyznać , ze bardzo ładnie wykonują tam zabiegi. Moje suta wygladaja bardzo naturalnie po zabiegu i sa delikatnie powiększone co dodaje mi kobiecości.

Odnośnik do komentarza

Ja też miałam powiększane własnym tłuszczem i zdecydowanie polecam właśnie tę opcję, i najlepiej u dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju, on idealnie mi powiększył dolną wargę i wyrównał mi częściowo górną. Nie zawsze lekarze potrafią osiągnąć taki naturalny efekt, a tu się udało, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Jestem zwolennikiem naturalności, miałam po 1 ml albo 0,5 ml w trakcie ostatnich 10 lat, chyba 5 razy. Usta nie trzymają kształtu, nie umiem tego opisać inaczej. Dla kogoś postronnego może jest to niewidoczne, mi przeszkadza. Widać to w trakcie mówienia, ekstremalnym przykładem jest u mnie też Siwiec, na zdjęciu ok, na żywo - cóż... Kończę bo to.nie temat o ustach, ale reszty twarzy w tym stylu nie chce mieć.

Aktualnie chodzę jedynie na botoks: https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnosci/botox-jak-czesto-powtarzac-zabieg/

Odnośnik do komentarza
Gość Małgosia

Polecam wykonanie zabiegu z botoxem w Centrum Medycznym Han Medica w Wadowicach. Sprawdzone miejsce i bardzo dobrej jakości produkty użyte do zabiegu. Robiłam tam również zabieg na usta i teraz wreszcie wyglądają, jakbym cały czas miała na nich błyszczyk- bardzo zdrowo. Również polecam! 

Odnośnik do komentarza

Przyznaje sie, poprawiałam usta. Moja górna warga była nie symetryczna w stosunku do dolnej, dlatego zdecydowałam sie na zabieg w krakowskiej klinice vesuna. Preparat neuvia i sprawne ręce pani doktor nadały moim wargom wymarzonego kształu i naturalnego wyglądu. W końcu moje usta są symetryczne! Przyznaje sie, poprawiałam usta. Moja górna warga była nie symetryczna w stosunku do dolnej, dlatego zdecydowałam sie na zabieg w krakowskiej klinice vesuna. Preparat neuvia i sprawne ręce pani doktor nadały moim wargom wymarzonego kształu i naturalnego wyglądu. W końcu moje usta są symetryczne!

Odnośnik do komentarza

U mnie też była asymetria i również zdecydowałam się na powiększenie, ale bardziej wyrównaniem ust. Mogę ci śmiało polecić dr Łątkowskiego, który jest mega dobry. Usta miałam powiększane własnym tłuszczem (ten sposób jest chyba najlepszy) i efekt jest po prostu wow! Usta są całuśne, pełne i dalej wyglądają naturalnie, polecam gorąco. 

Odnośnik do komentarza

Osobiście korzystam z usług Magicznej kliniki a to dlatego, że świadczą usługi w różnych miejscach, mają super specjalistów.

Bardzo się obawiałam powiększyć usta gdyż nie chciałam niepożądanego efektu. Moje usta wyglądają bardzo naturalnie po zabiegu. 

Dla zainteresowanych możecie zobaczyć gdzie będą w najbliższym czasie by umówić sobie wizytę.

https://magicznaklinika.pl/

Odnośnik do komentarza

Ja miałam powiększane własnym tłuszczem u dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. Zabieg jak najbardziej mogę uznać za udany, gdyż usta są ładnie wyrównane, powiększone, ale nie są takie sztuczne, czy napompowane. Ładnie się układają, bez problemu się "zagoiły" po zabiegu. Opuchlizna była lekka i tylko na początku, szybko zeszła i usta prezentują się dokładnie tak jak chciałam. Lekarza polecam serdecznie, jest doświadczony i zna się na tym co robi, dodatkowo ma usługi w korzystnej cenie. 

Odnośnik do komentarza

Długo zastanawiałam się nad powiększeniem ust. Szczerze mówiąc bałam się tego kaczego efektu na ustach, albo, że coś się nie powiedzie. Na szczęście po długim researchu znalazłam chirurga, którego dobra reputacja i mnóstwo zadowolonych klientek (w tym dwie, z którymi rozmawiałam na żywo) upewniły mnie w mojej decyzji. Ostatecznie usta powiększał mi chirurg Knakiewicz z Knack Clinic we Wrocławiu http://www.knackclinic.com/. Spisał się super, usta wyszły dokładnie takie jakie chciałam, z lekarzem miałam bardzo dobry kontakt, fajnie mi wszystko wyjaśnił, opisał i rozumiał moje obawy. Usta wyglądają naturalnie, a ja decyzji w żadnym stopniu nie żałuję, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...