Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


natalka19956

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli dalej po JEGO ejakulacji leżałaś, to sperma mogła siłą ciężkości spłynąć na twoje wargo sromowe i plemniki niczym węgorze mogły dalej powędrować do macicy na spotkanie z jajeczkiem, by je zapłodnić. Na przyszłość, na tego typu debilną zabawę wybieraj dni niepłodne i na wszelki wypadek do pochwy wsuń se globulkę Oval Patentex. Wtedy nawet może ci się puścić do środka, baz ryzyka ciąży. Kumasz zielona gąsko?

Odnośnik do komentarza
Gość natalka 19956

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 18-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Natalka .

Odnośnik do komentarza
Gość dla PT Gąski

11.dni przed spodziewaną miesiączką, to dni niepłodne, pod warunkiem pełnego zdrowia i braku zmiany klimatu.
Jest to d==2-gi okres niepłodności. Istnieje też 1-szy okres niepłodności, ale on jest ruchomy i zależy od długości cyklu. Notabene, przy krótkim cyklu, może go nie być.

Odnośnik do komentarza
Gość natalka 19956

Tydzień temu ożeniłam się, posłuchajcie wspomnień:
Na pewno jesteś na mnie rozgniewana, bo drugi tydzień już uchodzi, a ja nie piszę jak mi się powodzi. Sądzę, że nie zrozumie twoja główka mała, gdy tylko się dowiesz żem Witkowi dała. Po hucznym weselu i całej zabawie, gdy tylko trzech zostało w bawialni, Witek mię pod rękę wiódł do sypialni. Podszedł do mnie mój kochany, i szepnął do uszka czule: ach połóż się kochanie. Zgasił światło, bo się rumieniłam, zaczął ściągać spodnie i koszulę, ja też szybciutko wszystko z siebie ściągałam, aż w samej haleczce się ostałam.
Wicio, ach chodź mój skarbie kochany, przytulił się do mnie czule, legł na moim ciele, że oddechu nie stało mi wiele. Rozłożył mi nogi a ja ciągle jakiś przedmiot odpychałam jak diabła z rogami. Czułam jak owe narzędzie coś szuka, dotyka mnie wszędzie. Aż wreszcie znalazł, tam gdzie otwarte ciało, tam się wpakowało i nagle czuję jak owe narzędzie ubodło mnie jak diabeł rogami. Wtedy Witka objęłam nogami, krzycząc jeszcze, jeszcze mój kochany. Wicio szybciej zaczął pracować i swój koniec do dziurki pakować, i tak się rozczuliliśmy jak tłok samochodu, jak Wicio do przodu, to i ja do przodu oczywiście dupkę swą cofałam sprężyście. Po chwili tarcia, przyznam rozkosznego, pod dupką poczułam coś mokrego. Witek chwilę sapał, odsunął się i leżał nieruchomo bezładnie, ja wtedy do swej rączki wzięłam, ten twardy instrument, co się tak go bałam. I nagle ożył, wtedy go ostrożnie do swej dziurki przytknęłam, i Wicio znów zaczął pracować i swojego siurka do dziurki pakować. I tak żeśmy 10 razy powtarzali, choć ja chciałam jeszcze Witek nie mógł dalej. Dzisiaj już z samego rana proszę Witka by czym prędzej kładł się między me kolana. Jego szept, pieszczoty ciągle w myśli knuję, i choć jego przy mnie nie ma, miłość w myśli czuję, a tego Tobie z całego serca koleżanka życzy. Natalka

Odnośnik do komentarza

natalka19956
Nie byłam

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Skoro zlekceważyłaś wizytę, to urodzisz trojaczki.
Po trojaczkach, wreszcie pomyślisz o fachowej antykoncepcji, cio? Czy znowu będzie ci się spuszczał na pośladki, a ty jak debilka będziesz zadawać dziecinne pytania.

Odnośnik do komentarza

aby doszło do zapłodnienia to przede wszystkim plemniki poprzez pochwę muszą spotkać się z dojrzałą komórka jajową lub poczekać na jej dojrzenie, przez pośladki będzie trudno, no ale jeśli miałaś dni płodne to każde zachowanie ryzykowne podczas współżycia może skończyć się ciążą, dlatego naucz się wyznaczać jajeczkowanie za pomocą urządzeń których jest mnóstwo na rynku, ja mam w domu tester ze śliny afrodyta, tani, łatwy w obsłudze no i wielkości szminki do ust więc będziesz go miała zawsze przy sobie

Odnośnik do komentarza

droga Zosiu, plemniki wcale nie muszą być złożone w pochwie, wystarczy, że dostaną się na wilgotną śluzówkę warg sromowych, i dalej już zdolne są niczym węgorze zapierdalać dalej na spotkanie z jajeczkiem, by je zapłodnić, kumasz?
Spróbuj a przekonasz się, że mam rację.

Odnośnik do komentarza

w dniu nieowulacyjnym/niepłodnym śluz z pochwy jest gęsty, lepki, po to by utrudnić plemnikom jakikolwiek ruch, przez co one giną, a ciąża jest niemożliwa. Mondry organizm, cio?
Takich dni jest 11, ale tuż przed spodziewaną menstruacją, gdyż tyle czasu potrzeba, by śluzówka macicy, w której nie doszło do ciąży, złuszczyła się i wydaliła z krwią na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Gość do Opadów

~opady
Oczywiście, że możesz być w ciąży. Nikt ci tego nie zabroni.

Koment:
Ale jak dupą urodzę dziecko o kolorze gówna, to cio?
Mój gin mówił, że niema tabletek anty chroniących przed ciążą analną.

Odnośnik do komentarza
Gość Baśka2000

Żeby doszło do skutecznego zapłodnienia to plemniki muszą znaleźć się w pochwie i spotkać się z komórką jajową, przez pośladki to raczej niemożliwe, ale zabezpieczajcie się poza tym kontroluj sobie dni płodne, ja używam testera ze śliny afrodyta będziesz wiedziała co i jak z twoim cyklem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...