Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość q...l

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat stosuje hormonalne tabletki antykoncepcyjne, a tej chwili Yaz. Od około miesiąca obserwuję u siebie następujące objawy: ból, drętwienie i rozpieranie w prawej nodze, czasami także drętwienie prawej ręki, częstsze bóle głowy, zaburzenia widzenia, problem z koncentracją uwagi. Boję due, że mogą być to objawy zakrzepicy żył głębokich lub udaru. Dopiero teraz zaczęłam wiązać te objawy z przyjmowaniem antykoncepcji. Z nowego opakowania przyjęłam 4 tabletki. Czy powinnam i czy mogę natychmiast przestać je stosować, czy powinnam brać do końca blistra. Oczywiście jak najszybciej skontaktuje się ze swoim ginekologiem, ale wizyta będzie pewnie za kilka dni. Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze piszesz ze od kilku lat stosujesz antykoncepcję a od miesiąca dopiero masz takie objawy.Przecież to moga być objawy jakiejś zupełnie innej dolegliwości i na pewno nie związanej z antykoncepcja..Ja stosuję belarę od ponad dwóch lat i nie mam żadnych skutków ubocznych,podobnie mają moje znajome które biorą doustną antykoncepcję. Powinnaś sie przede wszystkim udać do lekarza i on na pewno ci powie co masz dalej robic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...