Skocz do zawartości
Forum

Moda


radosz87119

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika88

Szczerze powiedziawszy to interesowanie się modą może zajmować bardzo dużo czasu. Mam w pracy jedną koleżankę, która praktycznie w każdej wolnej chwili czyta artykuły na blogach. Trendy zmieniają się bardzo szybko więc normalny człowiek za nimi za bardzo nie nadąży. Zresztą powinniśmy mięc swoje własne zasady odnośnie tego jak się ubieramy oraz jakie ubrania kupujemy. Najważniejszą zasadą jest stawianie na wysoką jakość produktów. Szczególnie jak się kupuje ekskluzywne sukienki wieczorowe które mają nam służyć długie lata. W garderobie każdej kobiety przyda się klasyczna mała czarna, uniersalna praktycznie na każdą okazję. Można się także pokusić o jakieś dodatki w postaci biżuterii lub szpilek jednak to kwestia indywidualna.

Odnośnik do komentarza

czy Waszym zdaniem hybrydy są modne? ja regularnie wykonuję – zajmuję się tym sama – dlatego uważam, że tak, że to fajny sposób na zadbanie o siebie i dłonie. jeśli też lubicie, to polecam Wam moją sprawdzoną hurtownię MO’s Beauty Shop, mam od nich lakiery Lalaq Ink i akcesoria.

Odnośnik do komentarza

Serdecznie witam wszystkich! Kilka lat kupowałam bieliznę w moim ulubionym sklepie w galerii. Niestety z powodu pandemii został zamknięty i dzisiaj poszukuję alternatywy online - gdzie wy kupujecie bieliznę? Nie chcę kupować byle czego, zależy mi na przetestowanych modelach oraz punktach sprzedaży, nawet premium. Takie jak np. https://ekskluzywna.pl/bielizna-damska ale szukam tez innych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...